Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy emiatt veszítettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy emiatt veszítettem el örökre?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok egy olyan fiúba, akivel először csak barátcságnak indult a kapcsolatunk. Nagyon jól megismertük egymást, minden bizalmas dolgot egymással beszéltünk meg.

Nagyon tetszettem is neki, de nem ígért semmit, mivel ő nem vt szerelmes belém. De azt megbeszéltük, hogy nem verjük át egymást.

Azt is megbeszéltük alaposan, ha netán szexre kerül a sor és úgy gondoljuk nem szeretnénk folytatni, attól a barátságunk vagy legalábbis a jó kapcsolatunk megmarad, továbbra is szóba állunk egymással.

Sorra került a szex, de sajnos rosszul alakult, mert egy elég nagy baki csúszott be. Ki szerette volna próbálni az anál szexet, amit én soha nem csináltam és nem is szerettem volna. Megkérdeztem, hogyan kell rá felkészülni, illetve nem történhet valami gusztustalan dolog ennek során?

Azt mondta nem, de először csak egy erre való eszközzel próbálkozott nálam, viszont azon maradt nyom, amit én nagyon szégyelltem. Viszont nem szólt közben, nem hagytuk abba emiatt az egészet, de a végén láttam rajta hogy haragszik rám emiatt.

Utána még mondta szeretne velem találkozni, és abban is adott tanácsot, hogyan tisztítsam ki mielőtt találkozunk. De nagyon megértőnek tűnt és azt hittem akkor ad még esélyt.

Sokáig beszélgettünk, folyamatosan tartottuk a kapcsolatot de egyre kevésbé válaszolt az üzeneteimre.

De biztosított róla hogy nem kell aggódnom és továbbra is jóban leszünk, mert ismerem, nem hazudozik ilyen dolgokban.

Azonban kb 1 hónapja minden honnan letiltott, de az sms- emre még válaszolt annyit hogy minden rendben van és majd jelentkezik.

De ez nem történt meg a mai napig sem.

Mit tegyek, annyira rosszul érzem magam. Főleg hogy lehet amiatt a baki miatt utált meg örökre, pedig én nem vagyok igénytelen, nem azért fordult elő.

Viszont én szeretem továbbra is, de nagyon rossz, mert nem tudok vele kommunikálni sem és azt sem értem miért kell szó nélkül eltűnni?

Így én semmit sem tudok reagálni.

Lehet hogy nagyon naív voltam, de ne kezdjetek el sértő válaszokat írni, mert tényleg nagyon rosszul érzem magam az eset miatt.


2023. jan. 1. 14:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem a "baki " miatt veszted el erökre !

Cssk kihasznált, semmi egyebre nem kellettel neki.próbababa voltál semmi egxéb.

Ez őt minősítí nem téged !

Te nem akartad az anált, akkor mégis mi a francért mentél bele ?

Nem tisztelt.

Neked kellett volna tiltanod őt !

2023. jan. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Csak azért mentem bele, mert ő szerette volna. Bár amikor csak beszélgettünk erről, nem gondoltam hogy első alkalommal már ezt is ki szeretné próbálni.
2023. jan. 1. 14:14
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdező, neked sem lesz könnyű életed...
2023. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
2023. jan. 1. 14:16
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de buta voltál.

Más miatt biztosan nem mennék bele.

2023. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Én azt értem hogy naív voltam és én is hibáztam.

De tuti szándékosan semmi rosszat nem akartam és próbáltam a kedvére tenni

2023. jan. 1. 14:17
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó hozzászólásod taszit, de iszonyat.

Mint v.mi hálás kiskuya .

Értékeld már magad te Nő.

Örülj neki megszabafultàl egy ilyen önző seggfejtől !

2023. jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Igen, rendben. Lehet nincs sok önértékelésem. De azért akartam a kedvében járni, mert szerettem.
2023. jan. 1. 14:20
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

A szex acközös élvezetről kell szóljon.

Nem a másik igényeinek a kiszolgálásáról !

Akkor legyen ! Értékes ember vagy ! Kedves :) ne akard őt visszakapni ! Tudom nehéz, de inkabb örülj neki, hogy kilépett az életedből egy ilyen önző semmirekellő alak !

És tanulj meg NEMET mondani !

2023. jan. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnék nyelvtan-nácinak tűnni,de remélem,azt szeretted volna írni, hogy,, barátságnak indult "...


A kérdésre:mivel ő nem volt beléd szerelmes soha,így csak egy lánynak tartott a sokból, aki aranyos meg vevő a szexuális játékaira,de nem fogtad meg semmivel és nem is jelentettél számára annyit sem,hogy normális lezárást adjon.Ennek semmi köze ahhoz,mi történt szex közben,neki az csak testiségnek számított...

Szerintem jobban járnál,ha elfelejtenéd.

2023. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!