Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vágjak bele a párkeresésbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vágjak bele a párkeresésbe?

Figyelt kérdés

Régebben regisztráltam a Tinderre. Tapasztalatom szerint nagyon sok a "kisfiú" ott, még ha 40+ éves is nagyon gyerekes. Például a randi számukra a "gyere át hozzám este egy üveg borral" -ban kimerül, vagy a kommunikáció kimerül ott hogy "Hali na mizus?"

Szerintem rengetegen csak unalomból/poénból vannak fent.


Voltam randioldalon, ahol kevésbé gyerekes férfiak írtak, de a nagyrészük olyan, akit nem keresek (ki is írtam) tehát házas, gyerekes, megadott korosztályon kívüli stb. mégis ők írtak.


Nagyon sok képet kérnek, amit én nem szeretek.. Nem azért mert csúnya vagyok, hanem mert egyszerűen nem szoktam magam fényképezni. Nincs instám, és a FB-on is csak a munka miatt vagyok regisztrálva (munkatársak csoportjába kellett csatlakoznom). Ott egy képet tettem fel magamról.


Általában az első levelezésben előjönnek ezek a szokásos kérdések: "megadom az instám és be tudsz jelölni", "küldök képeket, te is küldj!" (majd küld vagy hatot magáról).


Egész máshogy nézek ki, és más a kisugárzásom az életben, illetve kommunikálni is sokkal jobban tudok személyesen (mint chaten).



31 éves vagyok, nő.


2023. jan. 1. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:

36 éves férfi vagyok és nekem is az jött le az egy hét alatt, ameddig fent voltam, hogy mintha nem is akarnának párkapcsolatot.

Én személy szerint nem hiszek a netes keresőkben, nem is fűztem túl sok reményt hozzá.

2023. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teljesen legitim a problémád, de az a gond, hogy ez a stílus az, ami a többségnek bejön. Mármint a nőknek is, különben nem nyomulnának ezzel. A legtöbb ember buta, primitív, közönséges. "Nem kicsit - nagyon!"


Illetve talán van egy réteg, aki párszor már ráfaragott arra, hogy a hosszabb levelekre, írásokra nem érkezett semmilyen válasz vagy csak valami kétszavas és már nem hisznek az egészben (sajnos valamilyen szinten jogosan...)

2023. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha nem neten, hol?


Munkában nem tudok, mert a 90%-unk nő. A kevésférfi vagy házas, vagy már a kolleganőim közül valaki rég lecsapott rá.

Jógázom, ott egy férfi van (aki nagyon nőies) többiek lányok.

2023. jan. 1. 17:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyetértek veled. Nekem is az jött le mintha csak unaloműzésből társkeresőznének az emberek, vagy csak alkalmi partnert akarnának keresni, nem komolyat. Kép kérdésben is hasonlóan vélekedem, ha az ember eljut a találkozásig akkor úgyis kiderül hogy bejövünk-e egyásnak vagy sem. Ez a közösségimédia függés meg szerintem a fiatalabb generáció rákfenéje... 38/f
2023. jan. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz túrázni, kirándulni, akkor az egy jó terep. Vannak kifejezetten egyedülállónak szervezett túrák, fb csoportok, keress rá, hátha bejön. Persze ez is tű a szenakazalban, ezért próbálkoznak többen a netes tarskeresokon.
2023. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező itt is ismerkedhetsz, rengeteg normális pasi van itt is.
2023. jan. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!