Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők a kinézet és a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők a kinézet és a pénz után mennek a párkeresésnél?

Figyelt kérdés
Mert ezt vettem észre. A belső értékek pedig huszadrangú helyen vannak. Eleve el sem jutnak odáig hogy azt megismerjék egy férfiben, ha az első kettő nem vonza be őket. Undorítóan számító, gusztustalan haszonleső viselkedés ez!
2022. nov. 6. 08:35
1 2
 1/11 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Én se jutok el a belsőig, hogyha külsőre nem tetszik a lány. Először ott kell, hogy tetszen és vonzónak találjam. Utána jöhet az, hogy a belső is stimmel-e. Ez azért szerintem elég sokakkal így van, nem csak lányoknál. :)
2022. nov. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hogy külsőre nem tetszik az mit jelent nálad kedves 1-es? Mert gondolom nem kell topmodellnek lennie.


Oké akkor tegyük hozzá hogy átlagos külsővel rendelkező férfiakról és nőkről beszélünk, nem szélsőségekről, amikor a nő 100 kiló feletti, vagy a pasi elhízott, fogatlan, igénytelen stb. Én még mindig azt látom, hogy a nőt nem fogja érdekelni az átlagos kinézetű pasi. A férfit viszont igen egy átlagos kinézetű nő.

2022. nov. 6. 08:43
 3/11 Gymnospermatophyta ***** válasza:

Topmodellből is van ezer meg egy féle. De nem hiszem. Nálam a külsőre nem tetszik az azt jelenti nagyon nagy vonalakban, hogy: elhízott vagy túl sok felesleg van rajta, túl vékony, esetleg sovány, sok tetkó és ilyesmik, mű dolgok. Fel lehetne még sorolni mást is, de inkább kihagyom:D Olyan is van, ha alakra nem ideálom, mégis összességében valamiért megfog. Igaz, ez nagyon ritka.


Szubjektív. Aki nekem átlagosnak tűnik, másnak szép. Ilyen 100%, hogy előfordul. Aki másnak hú de bomba, azt nálam lehet, hogy érthetetlen, hogy miért az. Szerintem minden esetben emberfüggő. A lányoknak valóban lehet, hogy könnyebb dolguk van vagy hát így tűnhet. De azért előfordulnak olyanok is, hogy átlagos lánynak van helyesebb párja, meg olyan is, hogy átlagosabb fiúnak van szebb barátnője. És nem vagyok benne biztos, hogy minden ilyen esetben a pénz volt a döntő.


Viszont ha ennyire zavar és meg vagy róla győződve, hogy ez a kettő számít... amennyiben korban nem vagy még elkésve, mindkettő fejleszthető. :)

2022. nov. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"De azért előfordulnak olyanok is, hogy átlagos lánynak van helyesebb párja, meg olyan is, hogy átlagosabb fiúnak van szebb barátnője. És nem vagyok benne biztos, hogy minden ilyen esetben a pénz volt a döntő"


Én viszont de! Mármint a nőnél. Viszont érdekes olyan csóró férfiról valahogy nem igazán hallottam még, hogy csak a pénze miatt lenne egy nővel. Biztos csak véletlen..

2022. nov. 6. 09:05
 5/11 anonim ***** válasza:

A férfiak az evolúció során arra "szakosodtak", hogy minél több partnerrel közösülve minél több utódot nemzzenek a faj fennmaradása érdekében. A nők ezzel szemben a megfogant utód minél tökéletesebb gondozására helyezik ösztönösen a hangsúlyt. Ehhez elengedhetetlen a megfelelő egzisztenciális környezet megteremtése, ahol rendezett körülmények között cseperedhet fel az említett utód. A férfi külseje pedig az általa hordozott gének minőségét is mutatja, ezért fontos a nők számára, hiszen ezek a tulajdonságok az utódban is megjelennek majd.

Ezek az ősi késztetések keverednek a kényelemre, a személyes jólétre, és a kellemes élményekre való vággyal. A belső értékek is fontosak a nők számára, de jelen korunkban a nemzetközi nagyvállalatok lobbija azt sulykolja mindenkibe a médián keresztül, hogy a külsőségek az elsők, így tudnak sok hasznot termelni a divat- vagy a kozmetikai iparban, a közösségi médiában és még száz másik területen.

2022. nov. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aha!
2022. nov. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1-essel egyetértek. Nőként mondom, hogy én már a külsőnél elbukom, mert szinte mindenki csúnyának lát és nem akarnak velem ismerkedni, most is van egy munkatársam, aki tetszik nekem, átlagos kinézetű, kedves, aranyos, de nem tudom merjek-e nála kezdeményezni, mert már belefáradtam az állandó visszautasításba.
2022. nov. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezek is fontosak, de a legeslegfontosabb, hogy extrémen jó kommunikációs készséged legyen. Legyél tele érdekes, vicces sztorikkal, amiket stílusosan tudsz előadni. Nem kell igazak legyenek, csak sok legyen belőlük, ne legyenek unalmasak és mindig rá kell tudnod kontrázni másokéra, mindig tudnod kell nagyobbat mondani. Ettől lesz látványos az előadás.
2022. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 DanielC ***** válasza:
Amint latod nem lenne eleg gazdagnak lenni, meg sok erdekes buta hülye dumat is kell nyomni reggeltöl estig, külömben megunnak a nök.
2022. nov. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves ötös, hát nem is tudom.. biztos van valami evolúciós oka ennek, nem tagadom. De nem teljesen értem, mert ez a magyarázat a férfiaknál is ugyanúgy igaz lehetne, hogy amelyik férfinak az az érdeke hogy a jobb utódokat nemzen, akkor a jobb nőket választja. És azoknak a férfiak pedig akiknek tökmindegy, azok kiszelektálódnak az utódai is. Mivel nem annyira életképesek. Nem tudom érthető-e..
2022. nov. 6. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!