Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem magam túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek már régebb óta, de egy nap megismertem egy férfit, aki iránt elkezdtem érezni dolgokat, nagyon nagyon bele estem, de semmi nem történt beszélgetésen kívül csak vonzott, de nagyon!Fogalmam, sincs hogy ő érzett - e valamit, de talán igen.. Sosem, beszéltünk erről és én sem akartam felé kimutattni amit éreztem, a kapcsolatom miatt. (De nyilván észre lehetett venni, mert általában egymáson lógtunk, akkor is ha többen voltunk egy közösségbe) Illetve, egyszer megakart valószínűleg csókolni, de én előfordultam és adtam neki egy puszit arcra.. Mivel, soha nem beszéltünk semmi ilyesmiről így meglepett és azt gondoltam, hogy szórakozik.. Viszont, idővel neki is lett párkapcsolata, így teljesen elszerettem volna felejteni őt. Minden, kapcsolatott megszakítottam vele. Rengeteget gondoltam rá, de tudom hogy semmi esély.

Szóval, rengeteg időbe telt mire nagyjából kivertem a fejemből, de sosem sikerült 100%-os elfelejtenem.

2 napja véletlenül összetalálkoztunk, ismét éreztem valamit(szívdobbanásos érzés :)) amikor meg láttam, barátnőmmel voltunk, köszöntünk egymásnak, de hozzám sem szólt, barátnőmmel váltott 2 mondatott és el is ment. Szóval, bennem megint előtőrtek az érzések és teljesen kivagyok megint..

Nem szeretnék rá gondolni, valószínűleg soha nem találkozunk többet, ez is véletlen volt.. Mikor fogom elfelejteni? Mit csináljak, hogy elfelejtsem???


2023. jan. 1. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj ki róla kérdéseket és ne gondolj rá!
2023. jan. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs vele dolgod!

Azon kellene elgondolkoznod, hogy a párkapcsolatod milyen, mi a probléma, ha másik pasit vonzónak találsz.

2023. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja...a jelenlegi egy nem teljes párkapcsolat számodra, valami hiányzik, de mi?

Mi az ami nincs meg, mit érzel, hogy érzel, mit titkolsz magad előtt...?

2023. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!