Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég lett vége egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég lett vége egy komoly kapcsolatomnak, hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
Először is le kell szögeznünk, hogy a lány, akiről szó lesz, vele sosem voltunk együtt, de nagyon régóta tetszett. Lassan 10 éve ismerjük egymást, megszakításokkal nagyon szoros barátságban voltunk, mondhatni a legjobb barátja voltam. De én többet szerettem volna. Neki viszont most is van barátja, akivel komoly a kapcsolata. Pár hónapja ismét rámírt, és egymásra találtunk megint, és eljártunk ide-oda, persze csak barátilag. Aztán valahogy felvetődött a fiú-lány barátság téma, és hogy ő csak úgy tekint rám, mint barátra, és reméli, hogy én is... Én meg nem tudtam hazudni, elmondtam, hogy nem. És igazából mivel úgy éreztem, hogy ameddig ő a közelemben van, állandóan azt a reményt táplálja bennem, hogy lehet köztünk valami, ezért én mondtam neki azt, hogy akkor a legjobb lesz, ha megszakítjuk a kapcsolatot. Utána váltottunk még pár üzenetet. Ő sem akarja ezt, mert fontos vagyok számára. Igazából én sem, de ha nem hagyom itt, sosem lesz boldog párkapcsolatom. Mondjuk én azt érzem, hogy amúgy se lesz, mert eléggé magamnak való vagyok. Egyébként ő is az, sosem volt ilyen tömeglány. Egész nap alig tudok egy helyben maradni. Elmentem futni, és biciklizni is, hogy kicsit levezessem a stresszt, az egy ideig segített. Ez egy nagyon komoly változás az életemben, és ezt érzem is, emiatt nem találom a helyem, és nem tudom, hogy hogyan tovább. Ez az állapot ilyenkor normális? Mit kezdjek magammal? Fog ez rendeződni?
2019. ápr. 28. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Minden változás nehéz, de talán már most helyén tudod kezelni.

Csak így tovább! És kitartás!

2019. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg arra gondolni, hogy okos döntést hoztál.Az lesz a legjobb, ha most jó ideig nem kommunikáltok egymással, mert különben soha nem fogod tudni ezt rendesen lezárni. Jó úton haladsz, de a saját érdekedben nem szabad elgyengülnöd.
2019. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!