Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, ha valakinek van szexuális kisugárzása?

Figyelt kérdés

Miből ismerem fel? Kire mondják ezt?

Kifejtenétek?


2023. jan. 2. 00:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért, erről manapság nincs konszenzus?
2023. jan. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Párdon?
2023. jan. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Érzed.
2023. jan. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 friend2000 válasza:
Hát azt megérzed hidd el.!
2023. jan. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sehonnan, mert nem létezik ilyen. Arra mondják, aki jól néz ki.
2023. jan. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 K.O. ***** válasza:

hat sztem meg ez pont hogy kulsosegtol fuggetlen.. eleve benne van a szoban is, hogy KIsugarzas.. sztem ez valami belso onazonossag, kiegyensulyozottsag, tisztaban van magaval az ember es ez nyilvan kifele is lejon es ettol vonzo.. de nem tudom en is gondolkoztam mar sokat ezen hogy mi ez ami jon ilyenkor egy emberbol, de nem tudnam megfogalmazni

vagy a feromonok, de nem hiszem hogy csak az, hanem igy a ketto egyutt

mert ha csak a feromonok tehetnenek rola, akkor eleg lenne egy olyan parfum is vagy testapolo vagy stb ami feromonokat tartalmaz hogy vonzodj valakihez aki amugy fuj:D (marmint emberileg fuj, szemelyisegbe meg stb..) meg ott van pl a peteeres, tehat akkor az osszes no akinek peteerese van akkor.. huu mi lenne itt.. :D nyilvan nem mindenkiben ugyanazok az arányok, van akiben kevesebb van, van akiben tobb, de sztem ettol is fugg.. de nem tudom, erdekes a kerdes

2023. jan. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 K.O. ***** válasza:
marmint nem a petearányoktol fugg, hanem a feromontol.. :D
2023. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#5: akkor mitől lett szexszimbólum Mick Jagger, David Bowie, vagy az Y generációsok közül Adam Driver?
2023. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Attól, hogy híresek és gazdagok (mellesleg David Bowie búza volt).
2023. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: jóvanakkó.
2023. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!