Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Valami Amerika 3 egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Valami Amerika 3 egy szép bizonyítéka annak, hogy a férfiak vonzerejére nincs hatással a kor, a nőkére viszont nagyon?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam azt az új magyar filmet. Engem ami a legjobban lesokkolt benne, hogy a férfiak még ugyanolyan vagány, menő csávók. Egyszerűen semmit nem vesztettek a férfias értékükből 16 év alatt (az első rész forgatása óra). Ugyanolyan vonzóak lennének a 20 éves csajoknak még most is, pedig már mind 40 felett van.

[link]

[link]

Ki tudja, talán még férfiasabbak is lettek... De a csajokon meg borzalmasan kifogott az a 16 év. Elképesztő milyen vonzó bombanők voltak akkor, mindenkit le tudtak venni a lábukról 20 éves pipikként, de most meg.. már eléggé aszott vénlányok. Egyáltalán nem mozgatják már meg úgy a férfiakat mint anno.

De vehetünk példának más híresebb magyar filmeket is, ott van a Kontroll film, Balla Eszter fiatalon eszméletlenül gyönyörű filigrán nő volt, nagyon szép arccal, most már egyáltalán nem kellene. Csányi Sándor meg akkor is szívtipró volt a nők szemében és most is az, semmi nem változott. A Miniszter Félrelép-ben pedig Dobó Kata annak idején korának és nemzetének szépsége volt, szuperszexi dombázónak számított, még külföldi filmes "karrier"-je is volt, híresebb színészek oldalán. Most meg hogy megöregedett már olyan ronda, hogy már az a nem is bírom nézni kategória. El is kapcsolom mindig a TV-t ha most látom, mert ahogy most kinéz idősebben már borzalmas.

Miért van az, hogy a nők, különösen a magyar nők, ilyen hamar elvirágzanak és elhervadnak a szexualitás és vonzalom terén, még a férfiak azok olyanok mint a jó bor, akár még egyre jobbak is?



2018. okt. 1. 20:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Te hülye vagy. Ennyi.
2018. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Csatlakozom az elsö válaszolóhoz
2018. okt. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Hm... nincs neked vmi homoszexuális beütésed, hogy itt a 40-es pasikra csorgatod a nyálad? Nekem picit fura vagy...
2018. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerencsés embernek érzem magam, mert eddig még csak nem is hallottam erről a filmről. :)
2018. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Itt Magyarországon,pont a férfiak öregednek,csúnyulnak gyorsan.
2018. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Tessék, szedtem le neked képet ezekről a szexi, érett férfiakról, hogy legyen mire recskázni.

2018. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Itt Magyarországon,pont a férfiak öregednek,csúnyulnak gyorsan."


Huhh, hát a valóság és a tényleg nagyon nem ezt mutatják, hanem hogy fordítva.

Ezek után amúgy nem csodálkozom, hogy ennyi pasi cseréli le 40 körül a nőjét sokkal fiatalabbra. Egyszerűen mert megtehetik, és mert kellenek a fiatalabb nőknek is, minek maradjanak együtt a rútuló, sárkányosodó 40-es feleségükkel?

Én még 30 alatti férfi vagyok, de ezt látva én is úgy képzelem el a jövőmet, hogy olyan 40 körül ha ilyen iramban elkezd csúnyulni a feleségem mint az átlagos magyar nők, akkor lapátra kerül és le lesz cserélve egy fiatalabbra...

2018. okt. 1. 20:45
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Drágám, barátnőd sincs, milyen feleségről beszélsz?

😂😂😂

2018. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9%

Nem csak a magyarokra igaz, illetve nem is általánosítható a kijelentés.

Az viszont tudott, hogy a középkorú férfiak még igencsak tudnak vonzóak lenni, sőt sokuk csak akkor igazán jóképű, ellenben a nőkkel akik 35 után már erősen hanyatlanak.

2018. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy valamiben egyezzünk ki: majd mi nőként eldöntjük, hogy melyik korosztàlyban van a legtöbb szàmunkra vonzó férfi.

A melegek véleménye nem mérvadó, mert nem egy térfélen játszunk.

Rendben?

2018. okt. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!