Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Anyukátoknak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Anyukátoknak hogy mondtátok meg, hogy elvesztettétek a szüzességeteket? Vagy hogy beszéltetek vele erről? És mit szólt hozzá? Kiakadt? Hány évesek voltatok akkor?

Figyelt kérdés

Bár én még nem vagyok túl rajta, és egy darabig még nem is szeretném. (14 és fél éves vagyok, lány)

Csak előre fel szeretnék készülni, hogy elmondjam-e anyukámnak, meg ha igen, akkor hogy... Ti hogy csináltátok?


2010. okt. 2. 12:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én is szűz vagyok még és sztem nem fogom neki elmondani xd:D 1. ien téma vel tabu-.-" semmit nem lehet vele ienről megbeszélni...11 éves koromban még a menstruációról sem tudtam arra is "magamtól jöttem rá" ... meg úgy minden .. a borotva használata és satöbbi ... szal biztos h nem fogja megtudni... max ha rákérdez akkor talán ...de biztos kiakadna-.-" bár igazság szerint egy ideig biztos szűz maradok mert semmi pasi a láthatáron szóval:D ennyi =)
2010. okt. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
jha és a sz előttem szólókkal egyetértek h ez magánügy =)
2010. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

egyet értek a 14:09-essel :) Ha nem vagy olyan viszonyban vele nem is kell azon filóznod h most hogyan mond el neki :)..Okéé legyen egyfajta viszonyotok ..(Én is amúgy nagyon jóban vagyok anyummal ha arról lenne szó még kérdeznék is tőle..De szerintem ez akkor sem rá tartozik..)Dee ő sem mesél gondolom arról..Hogy kivel meg mikor stb.. úgy is ha eljön az ideje megkérdi majd, vagy csak gondolja.. :) ( Dee amúgy h ne értsétek férre méég én sem voltam úgy fiúval..)

Egy veled egyidős Lány..

2010. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Van egy véleményem az anya-lánya kapcsolatról. Szerintem az a szép, ha a lány bizalommal tud az anyja felé fordulni, és majdnem hogy baráti kapcsolat van köztük. Sajnos az anyám is inkább úgy reagálnak sok helyzetben, hogy mindig a rosszat látják meg a lányukban... Pedig jó lenne ha vm építő tanácsot tudnának adni............................


Nem tinédzser voltam.

2013. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!