Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes abba lehetsz akire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes abba lehetsz akire felnézzel? Mint nő vagy mint férfi.

Figyelt kérdés
Ha igen mitől milyen tettek vagy apróbb cselekedetektol pozitív negatív is lehet amitől csökken a szerelem.

2023. jan. 2. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerelmes akkor leszel ha legalább minimálisan ismered az illető igazi jellemét! Valakinek az arcára van írva, vagy csak a szemébe kell nézni! Szerintem ez nem függ attól, hogy felnézel-e rá vagy sem!
2023. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én inkább a közös értékrendet ragadnám meg. Az ember azért általában azért csinál dolgokat az életében, mert azokat jónak, helyesnek tartja a saját értékrendje szerint. Ha a pároddal egyezik az értékrendetek, akkor ő is jónak fogja tartani azt, amit te csinálsz és értékelni tudja azokat az eredményeket, amiket eredetileg magad miatt értél el. Ez a "felnézés dolog" számomra inkább arról szól, hogy ugyanazt tartjuk értékesnek, hasonlót definiálunk a siker alatt és épp ezért, együtt tudunk büszkélkedni egymás sikereivel.
2023. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És ha baj történik? Akkor elillan a szerelem? Erre is gondolni kéne.
2023. jan. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, mint a kettes. Ha egy irányba gondolkoztok, ha ugyanazt értékelitek és ő maga sikeresnek látja magát, illetve tesz azért, hogy saját nézetei szerint fejlődjön, akkor ezeket az előrelépéseket, a korábbi és jövendőbeli sikereit én is értékelni fogom és büszke leszek rá, felfogok rá nézni.

Lehet valaki európai szinten online foci bajnok, vagy tarthatja azt férfiasnak, ha ő a kemény Jani a kocsmában, vagy vezetés közben kikiabál az ablakon stb. ha én ezt alpári paraszt dolognak tartom és a nagy online játék sikere legfeljebb egy vállrándítást idéz elő bennem, akkor hiába tartja ő magát ettől nagyra, nekem semmit nem érnek majd az "érdemei". Ha ez később alakul így, akkor szoktuk azt mondani, hogy eltérő irányba változtunk.

Szóval inkább úgy mondanám, hogy abba tudsz szerelmes lenni és tartósan megtartani ezt az érzelmet, akivel azonos az értékrendetek és mindketten ennek megfelelően haladtok, fejlődtök.

2023. jan. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szerelem egy múló érzés. A nők részéről mindenképpen kell, hogy fel tudjon nézni a másikra. Ez viszont már értékrend-függő, hogy kire miért.

Idővel át tud alakulni szeretetté. Vagy nem.

2023. jan. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!