Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a barátommal, hogy nem akarok magamról intim képeket küldözgetni?

Figyelt kérdés
Régen visszaélt egy képemmel amit én nagy nehezen de megbocsátottam neki viszont megfogadtam h soha senkinek semmilyen intim képet nem küldök. De ő nagyon szeretné h küldjek és gyakran kéri tőlem amit én mindig visszautasítok és ilyenkor mindig azzal jön h mennyire fáj neki h nem tudja visszaszerezni a bizalmamat és h úgy érzi nem szeretem őt. Aztán pár napig nem jön fel ez a téma de utána újra felhozza és nem képes megérteni h nem akarom.
2023. jan. 4. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi zsaroló, manipulátor. Hagyd ott.
2023. jan. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Mondd meg neki, tisztán, egyszerűen. Tedd hozzá azt, amit nekünk ide írtál.

“Kedves XY, nem szeretnék intim képet küldeni magamról, egyszer már megtettem, bíztam benned, de te visszaéltél ezzel a bizalommal. Remélem megérted, ha nem, keress mást, aki küld neked.”


Ha ezek után se érti meg, azt tanácsolom, amit az első válaszoló írt.

Nem tudom, hány évesek vagytok, nagyon remélem, hogy tizenévesek, ott még megértem, sok az ilyen kis f@sz fiú, de ha már felnőttek, valami nagy gond lehet az urad fejében.

2023. jan. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért bocsátasz meg egy ilyennek? Annyi értelmes, normális ember van a világon, random bökj egyet, jobb lesz!
2023. jan. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem csinálunk magunkról intim képeket, az visszaélés tárgya lehet.
2023. jan. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

N-E-M.


Ha nem érti, akkor gondolkodnod kell rajta, hogy mennyire lehet értelmes. Nem bonyolult szó.

2023. jan. 4. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit hisztizik mint egy dackorszakos kétéves, ilyen baromság miatt, hogy deeee én akaroooom!!! Szánalom, felnőtt nőtől. Pláne hogy már visszaélt vele.

Nem küldök. Pont. Telefon letesz. Csapkodja a seggét a földhöz.

2023. jan. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
*bocsánat, felnőtt férfi, nem nő:)
2023. jan. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hagyd ott, ha nem most, akkor később fogod, sokkal fájdalmasabb út után. Ebből kizárt hogy életre szóló boldog párkapcsolat legyen, akkor meg minek húznád az időt.


Meglátod, a következő barátod mellett még azon is gondolkodni fogsz, hogy miért nem tetted meg előbb

2023. jan. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!