Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal nőket gyakran zaklatják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nőket gyakran zaklatják öregedő pasik, akiknek az a téveszméjük, hogy "Engem mindenki 10 évvel fiatalabbnak hisz" ?

Figyelt kérdés

Miközben egyáltalán nem néz ki fiatalabbnak. Te látod rajta a korát, és nem érted mi a franc baja van és miért nem a vele egykorú Marika nénit hívja randizni.


Ennek a magát fiatalabbnak gondoló tévedésnek mi lehet az oka?


Nem azokra a pasikra gondolok akik pontosan tudatában vannak a koruknak, csak azért bepróbálkozik próba-szerencse alapon hanem akin tényleg látszik hogy lesokkolja, hogy te miért nézed annyi évesnek amennyi ő valójában???


Ezekkel a téveszmés pasikkal mi a gond?


Mi ez a "de én 10 évvel fiatalabbnak nézek ki" téveszme? Ez miért van? Miért hisz ezt?



2023. jan. 5. 15:25
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
85%
Nem a 16. vagyok, de ilyen kérdéseket én is szoktam látni itt.
2023. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%
Akkor neked is ébresztő, nincsenek ilyen kérdések.
2023. jan. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 Hans Pötterman ***** válasza:
18%

#2

Jól látod,ezen az oldalon valóban picit el van csúszva a mérce. Itt egy férfi kis szaros éretlen takonypóc,vagy fúj, vén trotty. Átmenet nincs.

/Ez most ettől a kérdéstől teljesen független általános észrevétel./

2023. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
83%
Nem a kor számít, én most 35 éves vagyok és ha úgy alakul szoktam ismerkedni akár huszonéves lányokkal is. De ha látom rajta, hogy elutasító akkor nem szoktam zaklatni vagy nyomulni rá hanem békén hagyom. Egyébként én tényleg azon a meggyőződésen vagyok nem a kor számít egy kapcsolatban, amikor 24 éves voltam akkor pl. volt egy 43 éves barátnőm is.
2023. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 Hans Pötterman ***** válasza:
2023. jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
90%

Igen, ez igaz. Mikor a 20-as éveimben jártam, rendszeresen tapadtak rám nálam 30 vagy akár 40 évvel idősebb férfiak. Még olyan is volt köztük, aki havi "fizetést" ajánlott, ha a szeretője leszek. Ráadásul a fiatal srácokkal ellentétben a NEM szót nem ismerték.

N

2023. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
0%
25. Nem, nem! A többit is linkeld mert arról volt szó, hogy mindennaposak ezek a kérdések tehát általános jelenségről van szó. Linkeld a tegnapiakat is a tegnapelőttieket is az azelőttieket is......
2023. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
66%

27.


Enyhén pszichotikus kirohanás volt ez is.

2023. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
69%

Sok férfi ringatja magát abba az illúzióba, hogy ők "jobban öregednek, mint a nők". Én pl. 31 éves nő vagyok, egy darab halovány ráncom sincs, mert vigyázok a bőrömre, meg az alakom is sportos, mert edzek, miközben látom, volt osztálytársaimnak, akik férfiak méteres barázda virít a homlokukon, de a pattanás még ott van, meg a kappanháj vagy a sörhas.

És ezek örülnek maguknak, hogy milyen jól néznek ki. :D

2023. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
0%
28. Te egy klinikai értelemben beteg személy vagy, nem kellene ezzel a hátérrel úgy érezned, hogy meg tudod ítélni mások állapotát! :D
2023. jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!