Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkahelyen mernél szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen mernél szexelni egy kollégáddal akivel flörtöltök?

Figyelt kérdés
Van lehetőség elvonulni olyan helyre ahol nincs kamera, de a lebukás veszélye természetesen benne van. Vagy megelégednétek csókokkal?

2023. jan. 5. 21:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Azt mondom, hogy nem, de már így is volt, amire azt mondtam volna, de mégis megcsináltam. Úgyhogy nem tudom. Elképzelhető.
2023. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
84%
lebukási eséllyel nem
2023. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
vele nem. Ha komoly kapcsolatban lennék a párommal 1 helyen, akkor bég bele is férne.
2023. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Egy atlag munkahelyen nem, mint sok fos irodahaz es tarsai, de tegyuk fel, egy kis ceg alkalmazottja vagy, ami egy lakast berel irodanak es aznap tuti, hogy csak te es a kollega vagytok bent, akkor ha akarnek, mernek. De nekem nem lesz izgibb a szex attol, hogy lebukhatunk, jobban szeretem nyugiban.
2023. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Lehet lenne olyan terület, ahol ez nem lenne gond, de nem mennék bele egyáltalán, és szerintem a másik fél sem annyira.
2023. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem,majd munkahelyen kívül megoldjuk.
2023. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Alkalmanként izgi lehet:) de ha megoldható, akkor munkahelyen kívül mindenképpen kerítenék rá 1-1 órát mondjuk búvóhelyen. Szeretem a szexet nagyon és szeretem megadni a módját a dolgoknak!
2023. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
A munkahelyen bemelegítenék, utána egy normális helyen adnék neki rendesen is:)
2023. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kizárt és amúgy sem vonz az ilyen fajta izgalom.
2023. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Miért a munkahelyen kell szexelni, ahol megzavarhatnak, nem annyira kényelmes? Egy jó szeretőt meg kell becsülni, megérdemli, hogy nyugodt helyen repítsem az egekbe :)
2023. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!