Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkahelyen mernél szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen mernél szexelni egy kollégáddal akivel flörtöltök?

Figyelt kérdés
Van lehetőség elvonulni olyan helyre ahol nincs kamera, de a lebukás veszélye természetesen benne van. Vagy megelégednétek csókokkal?

2023. jan. 5. 21:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szexelni nem, de csókolózni mernék.
2023. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mernék-e? Már meg is tettem😁
2023. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
sőt, már meg is tettem egy párszor.
2023. jan. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Munkaidő után mertem. Csók munkaidőben is volt. De a pasi annyira izgult, hogy nem jött neki össze, szóval örülök, hogy kipróbáltam, soha többé nem birizgálta a fantáziámat az irodai szex. Igaz, hogy a vonzalom is csak olyan erőltetett, nem az igazi volt köztünk.
2023. jan. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha szingli lennék, simán. Munkahelyet könnyen találok, ha lebukok én simán vállalom magam meg amit csinálok. De ha olyan témáról van szó, amit szégyellnék ha kiderülne akkor inkább nem csinálom.
2023. jan. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
😭😭 miért ? Igen ! Én egy olyan ember vagyok , aki nagyon becsületes és igényes a munkájára , sosem csinálnék ilyet gondoltam én . Aztán közelebb kerültünk egymáshoz egy munkatarsammal . Képzeld el azt az erős vágyat amikor a szemedbe néz és alig várod hogy megcsokoljon konkrétan beledöglesz. Nem érdekel ha látja a kamera , kirugnak vagy nem vegzel a dolgoddal . Egy ijesztő kontroll vesztett állapot , elvarázsol az illata , a csókjának az íze, az egész lénye . Belehalok annyira szomorú vagyok , hogy végül nem működött kapcsolatként. Nem éreztem még ilyen erős szenvedélyt , ami miatt szarok mások véleményére és az se érdekel ha lebukok vagy kirúgnak.
2023. jan. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
igen, volt már ilyenre példa
2023. jan. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Öltöző,mosdó és lépcsőház jöhetne szóba maximum,mivel ott tuti nincs kamera.Szexet nem biztos,hogy bevállalnék,csókot,flörtöt és simit igen.

Csókra volt is már példa,azóta is párom az illető.

Egyébként ha szingli lennék és összehozna a sors valakivel,ki tudja,meddig mennék el a jelenlegi véleményem ellenére...Mindig az adott szituáció dönti el.Jelöltem simán lenne rá.

2023. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!