Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Raktátok már a menstruációtoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Raktátok már a menstruációtokat a párotok ételébe vagy italába?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, bizonyos szerelmi varázslatok alapeleme, de nem vagyok biztos benne, hogy nem lesz-e tőle nagyon rossz a kaja vagy az ital.

Aki próbálta már, érezni az ízén? Ha igen, mivel magyaráztátok?


Minden rendben a kapcsolatunkkal egyébként, csak azt szeretném, ha ez állandó állapot lenne és folyamatosan érezné a kötődést :)


2023. jan. 5. 23:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Hú, b+. Köszi, hogy rám hoztad a hányingert. Így hogy fogok aludni, hm?(Nő, vagyok, de nem elmebeteg, így a válaszom természetesen NEM)
2023. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hát nem az egészet akarom. Szerintem kevés is elég.
2023. jan. 5. 23:10
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Sajnálom az ürgét :D
2023. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Fúj. Ez beteg.
2023. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%
Van a fordítottja is, amikor beleverem a joghurtjába vagy az arckrémjébe. Ez nagyon erős szerelmi kötés.
2023. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
ne háborogjatok, a cigányoknál ilyen hiedelmek vannak, nem tudtátok? még különbek is!
2023. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

Aktívan tenni kell a jó párkapcsolatért mindkét félnek.


Ez így hazugság, erőszak (ha hiszel benne magadhoz láncolod erőszakkal), manipuláció, bizalmatlanság, lustaság (lusta vagy normálisan tenni érte), butaság.


Plusz gusztustalan.

2023. jan. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
45%
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.
2023. jan. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%
Te agyhalott vagy?
2023. jan. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
71%
9-es, nem agyhalott, csak cigánylány!
2023. jan. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!