Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az összes férfi undorodik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes férfi undorodik a menstruációtól? Fiúk/férfiak ti mennyire tartjátok gusztustalannak, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 20:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem gusztustalan,természetes dolog.
2020. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Hellmano ***** válasza:
35%
Nem az gusztustalan, hanem ahogy megváltoztat egy-két nőt , amikor meg van neki :D Na az viszont kibírhatatlan .
2020. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%

En no vagyok es undorodom olyankor magamtol.

Bar en a ver latvanyatol is.

De sztem az egesz folyamat gusztustalan ahogy van.

2020. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Nekem eddig minden párom kifejezetten érdeklődő volt ilyen témában. Nem volt olyan aki undorodott volna tőle, inkább kíváncsiak voltak. Szerintem annyira gyerekes dolog ez a "fujj ne mondd már ha megvan".

A mostani párommal így 10 év után már nyilván nincs tabutéma, simán körülírom neki, hogy milyen a helyzet és adjon már be egy tampont mert a mohácsi csatánál nem volt ennyi vér.. :D Őt sem zavarta soha ez a téma, természetes dologként beszéltünk róla mindig is.

2020. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A férjem egyáltalán nem undorodik ettől, simán szexel velem a mensi utolsó gyengébb napján illetve intimkelyhet használok amiknek mindnek tudja a márkanevét és ha szólok neki, hogy hozza Loulout vagy bármelyiket akkor hozza és nem hibázik. Egyedül nevelte az anyukája és lánytesói vannak úgyhogy semmilyen női dolgon nem rökönyödik meg ellenben a hajbalzsamtól a menstruációig mindennel képben van.
2020. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem bírom a vért - nem zavar, csak hirtelen hidegverejtékezem, vörös foltok jelennek meg a látóteremben, majd ha nem ülök le, elájulok :)


Ez kellemetlen, éppen ezért jó lenne hozzászokni... ha lenne barátnőm, simán megpróbálnám vele akkor is, ha megvan neki. Max egy nejlont raknánk a lepedő alá, hogy ne legyen véres a matrac.

29/F

2020. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Jó katona vérben is harcol.
2020. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt már olyan párom, aki undorodott tőle, és a tudatát is nehezen viselte el. Egyáltalán nem volt kíváncsi, sőt, zavarta, ha szóba került a téma. Őt nem lehetett megkérni, hogy dobjon be egy doboz tampont a kosárba, ha vásárolni megy. Kedves volt velem, elviselte, ha feszültebb voltam, és megértő volt, ha fájdalmaim voltak. De a vér gondolatával sem volt hajlandó foglalkozni.


A férfi ismerőseim többségét nem zavarja a téma, és szerencsére a mostani párom is természetesnek veszi. Nekem sem ez a kedvenc témám, és nem érzem magam túlzottan vonzónak olyankor. De azt tartom normálisnak, hogy a párom képes elfogadni, hogy ez az életem velejáróra, és nem érezteti, hogy undorodik tőlem emiatt.

2020. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

6# Jobb inkább kibírni addig, amíg megjön :D

Az meg nem túl "romantikus", hogy várjáá, még berakom a náájlont hogy ne vérezzed összefeleee

2020. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Én tök kekszelnék akkor is, de barátnőm undorodik tőle/magától ilyenkor. 🤷‍♂️
2020. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!