Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nemi életet élő lányokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nemi életet élő lányokhoz fordulnék. Nektek mennyi volt a legtöbb idő amennyit késett a menstruációtok?

Figyelt kérdés

2020. aug. 6. 21:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Három nap, de nekem még mindig hajlamos kicsit össze-vissza jönni.
2020. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy nagyon stresszes időszakban egy hónap kimaradt. A tünetek megvoltak, de nem véreztem. És egyszer késett 2 hetet. Stresszes időszak volt.
2020. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első vizsgaidőszakomban nekem is kimaradt egy teljes hónap, szintén a stressz miatt. De azért te minél előbb menj el tesztet venni!
2020. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Hat honap, de akkor hirtelen iszonyuan lefogytam. Fogszabalyzo miatt.

Amugy egy-ket hetet kesett.

2020. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
1 hónap, szintén stresszes időszakom volt nekem is.
2020. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%

Sok év alatt csak egyszer késett 2 hetet, de akkor már tudtam is, hogy gyeeket várok, mivel óramű pontosságú volt mindig.


Még a nőgyógyász sem hitte el, mivel a pisiteszt nem mutatta ki elsőre, másodikra és az UH már igen.

2020. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Terhességet leszámítva egyszer késett pár napot felfázás miatt. Egyébként mindig pontosan 28 nap
2020. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Egyszer késett 6 napot, mikor sokat fogytam, akkor rendszerint mindig egy kicsit később jött meg a normálisnál.
2020. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Van amikor egy az egyben kimarad az egész
2020. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

4 hónapig nem volt. Akkor még nem éltem nemi életet. Annyira alacsony volt a testzsírom, hogy elmaradt.


Mióta rendes a súlyom és szexelek is, talán 2 nap volt a maximum késés. Általában napra pontosan megjön.

2020. aug. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!