Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomás lányok,nálatok csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás lányok,nálatok csak a diplomás pasiknak van esélye?

Figyelt kérdés

2023. jan. 6. 17:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Erre kíváncsi vagyok én is. Nem tudom mivel tudna többet egy diplomás egy érettségivel+szakmákkal rendelkező társától. Mert , ha alap feltétel, hogy egy értelmesebb nővel megismerkedjen akkor csinálok én is egy semmire való büfé szakot ami majd ott porosodik a fiókom mélyén, de legalább elmondhatom, hogy van és én is csak diplomással randizok onnantól fogva. Vagy ott hagyom érte a szakmámat amivel kib*szott jól keresek és megyek a mekibe a többi diplomás közé. Ha ez kell, hogy végre egy valamire való nőt találjak magamnak.😂
2023. jan. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
1: melyik az a szakma, amivel olyan jól lehet keresni manapság??
2023. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
1: kösz, ettől nem lettem okosabb! :D
2023. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Inkább, igen. Úgy mondanám, hogy ha direktben ismeredni akarnék, akkor elsősorban diplomásokkal tenném, mert nagyobb eséllyel találnék közülük olyat, akit én keresek. Persze, nem minden diplomás intelligens és művelt, ez igaz, de még mindig nagyobb az arány, emellett nekem az a tapasztalatom, hogy jobban működik egy olyan kapcsolat, ahol az alapvető dolgok egyeznek vagy legalább hasonlítanak.

Viszont ha megismernék valakit mondjuk baráti társaságon keresztül, aki szimpatikus és tetszünk egymásnak, de neki nincs diplomája, emiatt nem zárnám ki automatikusan és adnék neki esélyt. Szóval nem várom el mindenáron. Ha rendelkezik olyan tulajdonságokkal és értékekkel, ami nekem fontos, akkor nem zavar, ha nincs diplomája.

2023. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
75%
Abszolút nem!
2023. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem papír alapján választok, viszont értelmes, intelligens legyen.

És pláne ne olyan beképzelt, mint az első válaszoló.

2023. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha valakinek nincs diplomája azt nem zárom ki automatikusan. Simán lehet valaki diplomával is egy hülye paraszt. Vagy diploma nélkül egy kedves, értelmes pasi.

Jelenleg diplomás a párom de ha nem lenne az engem nem zavarna

2023. jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ismerek doktornőt akinek kőműves a férje.
2023. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos nem mindig ér annyit a diploma, sőt sok férfit nem motivál a tanulás csak "muszáj". Ezek után meg még el se kezdenek dolgozni, kb. Kiégnek mire odajutnak. Csak a fizikai munka olyasmi,amire sokan nem képesek férfiként sem, mert gyenge a fizikumuk és/vagy otthon sem ezt a példát látták. Azért egy iroda kényelmesebb nem? Még akkor is, ha manapság egy jó szaki alsóhangon hazavisz fél milliót, amíg Budapesten kívül sok irodai munka (kezdő IT is), alig fizet 300 ezret... nekem nincs IT-s családapa ismerősöm, akinek csalàdi háza lenne. Mert hiába a diploma és tudás, amire jó életet lehetne alapozni, egy cégen belül vezetői pozikat betölteni már személyiség kérdése, a diploma ehhez kevés és akárki nem juthat magas bérekhez. A nagy házakban lakó ismerősök többsége valamilyen szaki, egyiknek sincs diplomája, sokszor a feleségüknek sem mondjuk... Szóval amelyik nőnek ilyen vágyai vannak, hogy családi házban lenne jó élni, az nem biztos hogy akármelyik diplomás férfivel jól jár. Én a Balatonon nőttem fel, már elköltöztem onnan. Viszont a velem egykorú fiatal nők, akik ottmaradtak, nos, a többségük már hozzáment valamilyen tehetősebb fiatal férfihez, akiknek többsége ugyancsak nem kifejezetten a diplomájából szerezte a pénzét. Sokaknak csak alibi, aztán megöröklik a szüleik Balatoni vagyonát, üzleteit, stb. És azt viszik tovább, soha nem volt anyagi gondjuk, soha nem is lesz. Nekem van diplomám, üzleteket nem fogok ugyan örökölni, de ingatlanokat igen. Nekem fontos lenne, hogy a leendő párom ne erre utazzon, az intellektusán kívül legyen képes eltartani egy családot, de sajnos az élet nem így működik, sosem volt lehetőségem olyan férfival találkozni, akinek ugyanúgy van saját lakása, mint nekem, és emellett még intelligens is. Olyan volt, aki ezzel vágott fel, hogy van lakása, de azt is mondta hogy csak szexre kellek. Úgyhogy lehet bármilyen elképzelésünk az élet sokszor annyit igazol, hogy nem az elvárásaink alapján szeretünk bele valakibe... de hosszú távon azért fontos a közös értékrend, és én már túl vagyok azon a korszakomon, hogy drága a fokhagyma... Ehhez nem kell diploma. Alapvetés, hogy olyan férfit keresünk, aki majd el tud tartani egy családot, ha kell!
2023. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%

És sajnálom ha ezzel anyagiasnak tűnök, de apám sem volt az a családfenntartó fajta. Anya örökölte mindenét az apja után, apu meg beleült.


Én nem szeretném ezt a sztorit még egyszer átélni.

2023. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!