Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan netes társkereső...

Van olyan netes társkereső ahol kevesen vannak diplomások?

Figyelt kérdés

Ma regeltem tinderre, lett 6 match-em, de az összes hölgy diplomás,egyetem stb.

Én sofőr vagyok,nem akarok ebből problémát,szóval velem hasonló szinten szeretnék csak ismerkedni.

33F



2020. szept. 5. 23:20
1 2
 1/15 anonim válasza:
Menj kozmunkas taborba csajoznii
2020. szept. 5. 23:35
 2/15 A kérdező kommentje:

Van ilyen?:)

De jó!!


Végre egy jó ötlet köszi!

2020. szept. 5. 23:37
 3/15 anonim válasza:

Milyen problémát okoz, ha a hölgy diplomás? És aki nem az, azokkal nem lenne gond?


Csak a gondolatmenetre vagyok kíváncsi.

2020. szept. 5. 23:47
 4/15 anonim válasza:

Most járok levelezőn egyetemre. Februárban diplomás leszek. Jelenleg van egy alapfokú és egy középfokú szakképzettségem az érettségin mellett.

A férjem két szakmával rendelkező szakmunkás. De ez soha nem okozott köztünk problémát.

2020. szept. 5. 23:49
 5/15 anonim válasza:
Feltetelezem azt h magasabban helyezkedik el a tarsadalmi rangletran, igy neki nehezebb lenne doninalia
2020. szept. 5. 23:50
 6/15 A kérdező kommentje:

Én nem szeretnék diplomás társat, volt már hátrányom ebből sajnos.


Később biztosan lenne ebből probléma.

Vagy maximum érettségi.

Tinderen van aki ügyvéd aki like-olt, tanár stb.Nem is írok nekik, minek? Legalább lenne egy sima szakmunkás mint én vagy hasonló.

2020. szept. 5. 23:54
 7/15 anonim válasza:

3-as válaszoló vagyok


Véleményem szerint ezeket a problémákat te vizionálod. Egy esetből pedig nem kéne levonni a következtetéseket, magadat pedig többre kellene becsülnöd. Könnyebb lenne.


Én személy szerint rengeteg embert ismerek, ahol az egyik fél diplomás a másik nem, és tök jól elvannak.


Mindenesetre, további sok sikert és remélem megtalálod azt, aki keresel!

2020. szept. 6. 00:03
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen kedves előző!


Hasonló legyen az a közös halmaz, nekem ez a véleményem.

2020. szept. 6. 00:08
 9/15 anonim válasza:

A végzettség ugyanolyan probléma mint az eltérő vagyon! Ez mindenki tudja. Nem tudom mit akadékoskodnak itt egyesek!

A sofőr kérdező meg iratkozzon már be egy iskolába! Akkor talán felnő a nőkhöz végre pár év múlva mire végez. Ha nem akkor sosem fog....

2020. szept. 6. 07:20
 10/15 anonim válasza:
Van
2020. szept. 6. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!