Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokaknak főleg lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokaknak főleg lányoknak miért annyira fontos hogy legyen párjuk?

Figyelt kérdés

Nem nagyon ismerek olyan lányt akinek ne lenne folymatosan fiú. Miért ennyire sokaknak hogy ne legyenek egyedül?

Én fiú vagyok de szerintem nagyon nehéz a pártalálás és sok lány nagyon bunkó. De nekik hogy lehet ennyire könnyen társat találniuk?


2023. jan. 8. 16:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem fontos. Vidaman elek egyedul
2023. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Mert vannak közöttük kapcsolatfüggők, meg olyanok is, akik pont emiatt nem mernek kilépni egy mérgező kapcsolatból. Akinek nem inge, az nem veszi magára.
2023. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"Sokaknak főleg lányoknak miért annyira fontos hogy legyen párjuk?"


Alapvető tévedés.

2023. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
7%
Mert egyedül képtelenek létezni... :D
2023. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Inkabb a pasiknak kell kapcsolat( bar nyilvan a pi.na miatt) ok sirnak itt ejjel nappal emiatt nem a nok
2023. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%
#6 több faszi van egyedül, mint nő...ebben biztos vagyok...a nők egyszerűen képtelenek egyedül létezni, tisztelet a kivételnek...nincs is ezzel semmi baj amúgy...HA nem azért teszi, mert kapcsolat és társfüggő....ami gáz...
2023. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

6


Megszamoltad?

2023. jan. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
9%
Mert szeretet éhesek, nincs örértékelésük, tartásuk, önbizalmuk.
2023. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
"főleg lányoknak" az évezred vicce.
2023. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocs elkuldtem hamarabb.

Tudod ha lenne egy icipici logikad akkor evidens lenne hogy egy kapcsolathoz 1 no es 1 ferfi kell.


Letezni ti nem tudtok a p.ina nelkul ezert benn maradtok barmilyen kapcsolatban csak tudjatok dugni.

2023. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!