Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokaknak főleg lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokaknak főleg lányoknak miért annyira fontos hogy legyen párjuk?

Figyelt kérdés

Nem nagyon ismerek olyan lányt akinek ne lenne folymatosan fiú. Miért ennyire sokaknak hogy ne legyenek egyedül?

Én fiú vagyok de szerintem nagyon nehéz a pártalálás és sok lány nagyon bunkó. De nekik hogy lehet ennyire könnyen társat találniuk?


2023. jan. 8. 16:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
13%

Nekem egyfajta "védelem" miatt.

Ha párkapcsolatban vagyok valahogy nem állnak belém a társadalomban, nem néznek le meg nem hiszik mások magukat többnek nálam csak mert neki van párja.

De meg egy banki ügyintéző is másképp szolgál ki, ha a párommal megyek, vagy ha egyedül.

2023. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
#10 nők meg más dolgok miatt maradnak benne kapcsolatokban...én például most mérlegeltem, hogy érdemes-e a te általad felvázolt logika vagy érv miatt benne maradni egy kapcsolatban és arra jöttem rá, hogy nem...
2023. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
94%
#11 ez azért van, mert nincs önbizalmad és azt gondolod, hogy a másik ad...na ez nem jó...erősítened kellene magad...
2023. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

11es tudod ki nézi le a szingliket? Az a nő, aki benne van egy szr kapcsolatban és mindenféle indokokat gyárt, hogy miért nem lép ki belőle.

Hát inkább vagyok egyedül, mint hogy valami f.shalmazban tengődjek, és ezt büszkén vállalom.

2023. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem se fontos, nagyon felszabadító volt az előző kapcsolatomból kilépni és tökjó egyedül lenni. De az összes kapcsolatom után ezt éreztem.. fontos hogy egyedül is tudjak lenni magam az életben, nem csak valakivel.


Nem tudok csak azért összejönni valakivel hogy csak legyen, vagy hogy szexelni tudjak.

2023. jan. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én épp azt látom még itt a gyakorin is, hogy a férfiak borzasztó problémája az egyedüllét, nem a nőké. Sőt egyre több nő tudatosan választja az egyedüllétet, értsd nem hogy nem hajtja de még lekoptatja a potenciális jelentkezőket.
2023. jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!