Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak játszik velem, hülyít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játszik velem, hülyít, miért teszi? Többi lennt.

Figyelt kérdés

Vagy egy barátnőm, tényleg csak barátok vagyunk, jól kijövünk, sokat dumálunk. Mostanában mindig kétértelműen fogalmaz, illetve úgy, hogy poénból azért, de "lecsapjam a labdát" amit én meg is teszek! Utánna meg mondja hogy jaj tudtam hogy megint rá fogsz harapni! Akkor minek hozza fel kétértelműen, ha nem akarja??? Minek csinál egy nő ilyet ha nem akar semmit? Komolytalan? 29 éves! Múlt héten írt hogy menjek be vele szoliba, de nem értem pont rá! Erre irja hogyha elkap megfogja a kezem és be fog rángatni, persze nevetős smile a mondta végén. Irtam hogy jó, ám legyen, kibírom. Erre írja hogy tudtam hogy le fogod megint csapni!

Berágtam, és megmondtam neki hogy többé nem reagálok az ilyesfajta beszólásaihoz. Megsértődik nem érdekel. Akkor ha nem érek rá minek hiányol, ha nem akar semmit? Csak barátként dobja fel a témát? Hülyít? Nem értem! Tudom, nő!!! Hanyagolnom kéne?


2023. jan. 9. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak ilyen játékos, csalafinta, jah le kéne sz@rnod.
2023. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyezgeti az egóját, hogy foglalkozol vele.
2023. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor próbáljam hanyagolni? Akkor meg jobban fog teperni! Már megesett.
2023. jan. 9. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen szempontból igen, hanyagold. El ne hidd neki ezeket, ennyi a lényeg. Ne csapd le a labdát, ne menj bele ezekbe a dedós játszmákba. Persze, hogy ilyenkor még jobban teper, az összes hasonló ezt csinálja, ez is a játszma része. Ha következetesen nem mész bele, akkor keres magának más balekot, akit ególegyezésre használhat.
2023. jan. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!