Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak játszik, vagy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játszik, vagy lehet ebből párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit, a lakhelyem közelében dolgozott. Többekkel beszédbe elegyedett a szomszédok közül is, szóval elég közvetlen. Velem viszont flörtölni kezdett. Nagyon éreztette, hogy tetszem neki. Egyik nap elhívott fagyizni is, akkor elmondta, hogy nincs partnere, beszélt az anyagi dolgairól, kicsit fel is vágott, de kedves volt. Azután többször hívott, hogy nézzem meg, hogy halad a munkával és a véleményemet kérte többször, ami nekem szintén flört szerű volt, hiszen ő ért ahhoz, amit csinál, nem én. Egyik nap felvetette, hogy segíthetnék neki, amit szintén furcsálltam. Viszont mivel nagyon elkezdett érdekelni, belementem. Pár órát együtt dolgoztunk, közben is flörtölt finoman, és sokat kérdezgetett rólam, meg mesélt magáról is. A végén mindenáron ki akarta fizetni a munkám, de nem engedtem. Azt mondta, szeretné majd valahogy kiegyenlíteni, vesz nekem valamit vagy elvisz valahová.

Tudom, hogy majd kiderül, lesz e folytatás, mégis kíváncsi lennék a véleményetekre. Van esély arra, hogy komolyan érdeklem? Mert ha csak játszik, nem akarok bele szeretni. Már nem dolgozik itt, de fog majd valamikor ide jönni megint, azt mondta. A számomat nem kérte el, én sem tudom az övét, ez az, ami miatt kétségeim vannak. Mert így csak arra várhatok, hogy majd egyszer csak becsenget hozzám. Viszont sok infót elmondott magáról, kiderült hogy közös ismerősünk is van. Ez azért fontos, mert így biztosan igazat mindott magáról, hiszen ő adta a kezembe az infót, hogy akár le is informálhatnám. De nem fogom. Mindketten 40+ vagyunk.


2022. jún. 13. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
40+ miért játszana? Az van, amit látsz.
2022. jún. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

A pénzével akar megvenni egyelőre.

Az azt jelenti hogy valszeg nem sok esélye amugy a noknél, örül ha egy akad neki.

Ne értekeld le magad olcso nőnek.

2022. jún. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ha komolyak lennének a szándékai, most is a telefonon csüngenétek és nem fogalmazódott volna meg benned a kérdés...
2022. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!