Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk,Lányok nektek mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,Lányok nektek mennyi idős korotokban volt az első kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Annyira lemaradva érzem magam.Minden osztálytársamnak van már kapcsolata csak nekem nincs.Nektek mikor volt az első barátotok/barátnőtök?Vagy szerintetek mennyi idős kortól normális?(úgy általánosságban)

Most hatodik osztályos lány vagyok



2023. jan. 9. 20:59
 1/8 anonim válasza:
79%
Hol vagy hatodikas? Általánosban?
2023. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
22
2023. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

23 évesen, most is együtt vagyok a barátommal, 24 vagyok :) Lett volna előbb is lehetőségem, de szimplán vagy az illető nem vonzott, vagy egyszerűen elvoltam és nem volt szükségem párra.

Ettől ne érezd magad lemaradva, nem leszel semmivel több, ha összejössz fiúkkal, csak mert "jaj mindenkinek van". Ne hagyd, hogy a többség befolyásoljon :) Ha úgy érzed valaki tetszik majd a jövőben és neki is tetszel, úgyis kialakul. Akinek sok párja volt már, az csak csalódással és rossz tapasztalattal gazdagodhat (általában), amiből legfeljebb tanul később.

Törődj a tanulással, a mindennapi életeddel, hobbikkal, barátaiddal és érezd jól magad a bőrödben.


Teljesen normális, hogy még nem volt barátod.

2023. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 13 és fél éves koromban kezdődött az első kapcsolatom, kb. 8 hónapig tartott. A csókolózásig jutottunk el benne. Előtte is csókolóztam már két fiúval is, de azokból nem lett kapcsolat. Mai eszemmel azt gondolom, hogy semmiről nem vagy lemaradva, és ha csak a divatot, vagyis a többieket szeretnéd követni és utolérni, akkor az a kapcsolat nem feltétlenül lesz boldog és sikeres, amibe így belekezdesz. Ezt nehéz elmagyarázni, de a különbséget érezni fogod az életed során.
2023. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy mindenkinek van, neked nem muszáj, amikor sorban szakítanak velük meg sírnak, hogy átverték őket stb., akkor látod, hogy miből maradhattál ki azzal, hogy nem sietted el a dolgot. A lényeg, hogy ne érezd magad rosszul ettől, mert idővel úgyis lesz, még elég fiatal vagy, ilyenkor ritkák a hosszútávú kapcsolatok, ezek ilyen próbálkozások a korodbeliek közt. Ha még nem szeretnél vagy nem állsz készen kapcsolatra, az is teljesen normális :)

23.

2023. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

14 éves voltam (azaz kb 8-os) amikor lett először "barátnőm".

Neten ismerkedtünk meg, chaten besélgettünk rengeteget, ő az ország eg ymásik pontján lakott, de végül találkoztunk egyszer, a végén megöleltük egymást. Aztán találkoztunk mégegyszer és végigsmároltuk a napot.

Aztán jött valami csávó aki ott volt, nem csak a chaten és engem dobott:D 2 hónap volt a hivatlaos "járás", de összesen 2 randi volt:D Alsóhangon fél évig sirattam:D


Aztán 15 évesen összejöttem egy lánnyal a gimis kórusból. A kórust eléggé a magam terepének éreztem, magabiztos voltam, azzal a 2-3 sráccal sokat marháskodtunk,s zóval így szem előtt voltunk a lányoknak:D Összejöttem a lánnyal, 3 kemény hétig randizgattunk, ami leginkább a padon srmáolásban merült ki, majd dobott.


Azt hiszem nem voltam túl kreatív randik terén:D


ugyanezt elismételtem 16 évesen. Az már 5 hónapig tartott, de az utolsó 2 hónap gyötrelem volt, bár lett volna hamarabb vége.


Ekkor kezdett kissé tehressé válni az énekkarba járás, tekintve, hogy már két exem is volt ott:D Ez már óvatosságra inti a többi lányt:D


A két kórusos között volt egy teljesen random helyről megismert csaj, összjeöttem vele, de 4 hét után rájöttem, hogy igazából nem tetszik, valójában csak az előző csaj utáni űrt akartam betömni. Szóval 4 hét után szakítottam.


A maximális intimitás ameddig eljutottam így 16-7 éves koromra az volt, hogy póló alatt megfogtam a csaj mellét:D Szerintem ő ezt kevésbé érezte meghittnek, mint n XD


Nnna, szóval más is bénázik össze-vissza, nincs ebben semmi, ne aggódj:)

2023. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
18-tól 25 éves koromig tartott az eslő
2023. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16
2023. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!