Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit írjak első üzenetbe...

Mit írjak első üzenetbe társkereső oldalon ha visszajelöl egy lány hogy arra választ is kapjak? (örülnék neki ha olyan emberek írnának akiknek sikerült hosszú tartós kapcsolatot kihoznia a társkeresőből)

Figyelt kérdés

olyan oldalt használok ahol csak akkor írhatok egy lánynak ha ő is visszajelöl(saját képeim vannak nem netről szedett kamu képek) tehát ha normálisan gondolkodom nem lehet az hogy nem jövök be neki mert akkor minek húzna a tetszik-re...

viszont lehet hogy az első kérdés amit írok neki nem nagyon tetszik neki mert a visszaírásnál már gondok szoktak lenni. pl megkérdezem van-e kedve ismerkedni(hülyén hangzik mert miért jelölt vissza dehát első üzenet mi írjak) vagy pl mit csinál suliba jár-e vagy dolgozik vagy pl mia hobbija nem tudom mennyire jöhet ez be nekik ha meg csak simán azt írom neki hogy szia az meg olyan semmilyen arra még annyi esély sincs hogy visszaírjon mit amiket előbb írtam.



#társkeresési tippek
2018. ápr. 15. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából majdhogynem bármit írhatsz ilyenkor. Ha csak húzogatta jobbra a profilokat akkor úgy se válaszol. Ha eddig bejössz neki akkor ha nem valami oltári nagy fszságot írsz akkor pedig úgy is visszaír. (Én fiú vagyok, de én is így szoktam. Sokkal könnyebb mint mindenkit átnézni. Ha match van akkor még ráérek eldönteni.)

Egy egyszerű "Szia, mizu?" nem jó. Arra én se szívesen válaszolnák, mert még az ismerősöknek is annyit lehet írni hogy "Szia. Semmi." nem hogy egy vad idegennek.

Munkát és/vagy a tanulmányokat kicsit késöbbre hagynám. Az súrolja a kényes témát sok embernél. Emellett sokan nem túl pozitív érzelmekkel gondolnak ezekre. Nem szeretnéd hogy úgy nyissál hogy negatív érzelmeket keltesz benne. Valami lazábbat.


A tippem hogy olyat kérdezz ami nem túl tolakodó, majdnem mindenkinek pozitív gondolatai vannak vele kapcsolatban, de mégis olyan dolgot tudsz meg róla amiről rá tudod terelni a témát a randira, vagy ha nem is rögtön, de később ugyan így fel tudod használni.

Kérdezd meg mi a kedvenc édessége például. Az mindenkinek van, nem kényes téma, és később már tudod hogy esetleg elmehettek valami különleges édességet kipróbálni amit még egyikőtök se evett. Mégis nem a munkájával stresszelted, hanem valami jót juttattál eszébe.

Ilyen teljesen hétköznapi és félig meddig személyes témák tökéletesek kezdésnek. Valamint rámenős akarsz lenni, de nem tapadós. Ez fontos, és a kettő nem ugyan az! Neked is van életed. Ráírsz, írogatsz egy pár percet, majd leteszed a telefont. Hiába ír, nem írsz vissza. Lássa hogy más elfoglaltságod is van. Nincs gázabb a tapadós embereknél. Engem lányban is taszít, de ha egy férfi csinálja akkor el tudom képzelni miért menekülnek inkább a csajok.

2018. ápr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok.


Én általában olyanoknak írok vissza akik nyilván szimpatikusak kép és leírás alapján.


És nem úgy kezdik,szia mizu? meg bevállalós vagy? :D


Szia! Szimpatikus az adatlapod, érdekesnek találom a foglalkozásod/hobbid/ stb.. ilyen férfiakkal sokkal jobb beszélgetni. Tényleg érdeklődőek. Így én is.


Viszont hosszú távú tartós kapcsolat az nem csak azon múlik mivel kezdesz :D


És még néhány beszélgetés és egy randi is elég ahhoz,hogy abba hagyjátok az ismerkedést.


Nálam számtalanszor fordult már elő,hogy tök jól elbeszélgettünk,minden jó volt. Első randi meg pocsék,kellemetlen. Utána még beszéltünk pár napig de ellaposodott az egész. Pedig abból azt hittem komolyabb lesz,de nem.

Sok ilyen volt mikor már azt hittem minden klappol és mégsem.


Nagyon egymásra kell találni,ahhoz,hogy hosszú távú kapcsolat legyen belőle.


Több embert ismerek akik társkeresőn találták meg a párjukat. De van aki nem talált párra. Köztük vagyok én is. Randizgattam jártam férfiakkal. De igazi kapcsolat sajnos egyikből sem lett vagy én miatt vagy a férfi miatt. Vagy olyan dolog derült ki akár rólam vagy róla ami nem.


Nagyon nem egyszerű sajnos.


De viszont sokunknak csak a társkereső marad.

Én sem igazán járok el sehová, régebben sokat eljártam szórakozóhelyekre,de a részeg nyomulós csávók után ugy gondoltam ott teljesen offolom az ismerkedést,mert csak lyukra játszanak :D

Legalábbis dizsibe még normális pasi nem jött oda normális szándékkal.

Így mindenkit elutasítottam aki akár csak táncolni akart azt is.


baráti társaságom átformálódott,mióta nem Pesten dolgozok kicsit eltávolodtam tőlük,így velük sem megyek sehová. Legjobb barátnőmmel akivel sokat járkáltunk össze vissza terhes lett és hímes tojást játszik szóval vele se tudok mit kezdeni. Totál egyedül maradtam. Így marad a társkereső.


Ami fontos legyél érdeklődő :) persze azért ne menjen át faggatózásba :D :D

2018. ápr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!