Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagalnal?

Figyelt kérdés
Barátommal fél éve vagyunk együtt. Meg mielőtt össze nem jöttünk közölte hogy ő jobban van a volt barátnőjével. Néha ki szokott hozzá menni segíteni neki. 4 éves kapcsolat volt 8honapja szakítottak. Múltkor össze vesztünk a párommal majd ő ki tette fb ra egy képet amin az exevvel van éppen. Mint kimerült ott is aludt nala. Én próbáltam el érni de nem vette fel. Ez 4 hónapja volt. Azóta is beszélgetnek. Múltkor maga alatt volt a párom kérdeztem tőle mi a baj. És azt mondta hogy most gyászol. A volt barátnője össze jött egy palival.

2023. jan. 10. 18:07
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Mikor ott aludt másnap megkerdeztem tőle hol volt és azt mondta az exennel.
2023. jan. 10. 18:08
 2/24 anonim ***** válasza:
55%

Jóban

Összevesztünk

Kitette

Exével

Elérni

2023. jan. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%

"... közölte hogy ő jobban van a volt barátnőjével."


Már akkor otthagytam volna!


De még megteheted, mert csak egy pótlék vagy, az ex a első és nem csak beszélgetnek hanem szex is van/volt.

2023. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
Exénél
2023. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Várj, te még mindig vele vagy? Miért?
2023. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, maradi vagyok, de számomra nem férne bele az sem, hogy néha-néha segít neki. Persze, köszönjenek egymásnak, ha összefutnak valahol, ne szidja/ócsárolja nekem, vagy másoknak. De ne csináljanak közösen programot, főleg kettesben.
2023. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Már ott bukott volna nálam a mutatvány,hogy az exéhez járkál.Elég hamar kirúgtam volna,meg persze azért a csajt sem hagytam volna ki a sztoriból...
2023. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
7%
Mi ossze is fekszunk, a csaj semmit se tud. O nyulta le tolem- ez a bosszum
2023. jan. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Én hiszek neki hogy nem feküdtek le.
2023. jan. 10. 18:43
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
Attól még lefeküdhettek. Mellesleg nem csak az a megcsalás, mikor testileg együtt van valakivel.
2023. jan. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!