Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagalnal?

Figyelt kérdés
Barátommal fél éve vagyunk együtt. Meg mielőtt össze nem jöttünk közölte hogy ő jobban van a volt barátnőjével. Néha ki szokott hozzá menni segíteni neki. 4 éves kapcsolat volt 8honapja szakítottak. Múltkor össze vesztünk a párommal majd ő ki tette fb ra egy képet amin az exevvel van éppen. Mint kimerült ott is aludt nala. Én próbáltam el érni de nem vette fel. Ez 4 hónapja volt. Azóta is beszélgetnek. Múltkor maga alatt volt a párom kérdeztem tőle mi a baj. És azt mondta hogy most gyászol. A volt barátnője össze jött egy palival.

2023. jan. 10. 18:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem épp elég, hogy utána mászkál és hogy gyászolja, hogy az ex már nem egyedülálló.

Érzelmileg szanaszét csal és tényleg nem kizárható, hogy testileg nem lépte-e túl a határt, bár az tény és való, hogy az érzelmi részen már régesrég csal!

2023. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
94%

"Múltkor össze vesztünk a párommal majd ő ki tette fb ra egy képet amin az exevvel van éppen."


"ott is aludt nala."

"próbáltam el érni de nem vette fel"


"gyászol. A volt barátnője össze jött egy palival."


Azt a mocskos telibevert k_rva eget!

Hogy az ég le nem szakad.

Szegényke, vigasztalgasd akkor.

look at the shit we're calling love these days...

2023. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%

Ne haragudj, de ilyen hiszékeny, buta nőt nem mostanában láttam itt.

Én biztosan nem lennék senki hülyéje. Kidobnám, így reagálnék. Nem látod, hogy az exét szereti, nem téged? Te csak kellesz, hogy azért legyen punci, és lehazudja az eget is. De amint írtam, rettenet hiszékeny vagy.

2023. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
86%

Ezt oszt nagy "barát,pár", az exe picsa'ja't sz@pja


Össze se kell ilyennel jönni.

2023. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%
És ha nem feküdt le vele? Amikor nála volt, a telefont se vette fel neked. Szamár vagy, ha érted, ráadásul még közli is veled
2023. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Ő szakított a volt csajával el is költözött. Mielőtt össze nem jöttünk közölte az elején hogy szokott neki segíteni.
2023. jan. 10. 21:45
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy közölte,hogy jóban vannak az exével azonnal elsétáltam volna.

Lehet,hogy hivatalosan nincsennek már együtt,de hogy nem tette túl magát rajta az fix.Különben nem agonizálna azon,hogy a lánynak lett valakije.


Ha Neked jó a pótlék szerepe,akkor maradj csak vele,de ne lepődj meg rajta,hogy egyszer dobni fog téged miatta.

2023. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ne haragudj de ha ennyire hiszékeny, naív liba vagy akkor megérdemled, hogy kihasználjon a pali minden téren.

Te gondolom nagyon szereted és nem zavar, hogy ő viszont az exét szereti (vagy érez még iránta valamit) vagy azt gondolod más férfinak nem kellenél.

Pedig biztos minimum egy akadna, akinek te lennél az első helyen bármiről is legyen szó...

De te tudod.

2023. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Na és te kérdező "hogy reagáltál" valójában ezekre?
2023. jan. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Még vele van utolsó, úgy.
2023. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!