Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi - nő baráti kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi - nő baráti kapcsolatban helyén való ha a nő ölelésre vágyik?

Figyelt kérdés

32, 30 évesek vagyunk, utóbbi időben egyre gyakrabban megölel a barátnőm, nem csak buliban, mert hogy jól esik neki, mivel hogy ő szeretetre vágyik.

Rendjén van ez?


2023. jan. 11. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátok szoktak olelkezni, viszont ha neked ez nem fér bele, kényelmetlenül érzed magad akkor szólj neki, ilyen egyszerű.

Mert mindkettő félnek érezni kellene, hogy az ölelés rendben van, szüksége van rá.

Attól, hogy szeretetthiányban szenved az nem jelenti azt, hogy rád akaszkodhat.

2023. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Nem sok értelme van az ölelgetésnek, ha nincs szándéka kapcsolatra. Ezzel csak megkavarja a helyzetet - lehet, hogy te nem vagy teljesen közömbös, neki meg jól jön, hogy valakibe kapaszkodhat.


Én csak egy-egy alkalommal engednék meg ilyesmit, amikor egyértelmű, hogy valami nagy probléma érte. De ez napi szinten nem szerencsés. Lehet hogy te fogod így húzni a rövidebbet, mert csak kihasznál - még ha nem is rosszindulattal teszi.

2023. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Szóval szeretetre...
2023. jan. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam eddig is úgy felfogni, hogy pusztán baráti szándékkal teszi, de innen már tényleg csak egy hajszál választja el hogy esetleg megcsókoljon. Ez mindig bennem van, hogy megteszi, de csak bujik hozzám ilyenkor. De ki tudja mi van a fejében! Szóval fura, mivel mindig elmondja hogy én vagyok a legjobb barátja. Jelenleg nincs senkije, lehet hogy motoszkál benne hogy valami más is legyen kettőnk közt.
2023. jan. 11. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, aki imád ölelkezni. Belefér 😌 semmi extra szándék
2023. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Az ölelés mindig, mindenkor, bárkitől helyénvaló.
2023. jan. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!