Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy férfi akit szó szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi akit szó szerint kívánok.. De nem merek lefeküdni vele, mert megtudtam, hogy a hátam mögött nem dicsér inkább a negatívumot mondja el rólam, a szemembe meg a tenyerén hordoz. Jogos a félelmem?

Figyelt kérdés

Nincs közöttünk semmi, de ha úgy adódna a dolog akkor belemennék mert szó szerint kívánom ezt a férfit.

De félek, hogy ha már most negatívan beszél rólam másnak akkor mi lesz ha véletlen nem teljesítek jól az ágyban?

Egyébként én szűz vagyok még, ő viszont már nem.

Álom férfi a számomra…..


2023. jan. 11. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Az az álomférfi aki a hátad mögött rosszakat mesél rólad? Az igen, szerintem ne vackolj, add oda neki magad most, kihagyhatatlan ajánlat!
2023. jan. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyentől sok jóra ne számíts. Ha megvoltál neki tovább áll. Csak szédít, azért mond neked szépeket.
2023. jan. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Akitől hallottad, hogy negatívumot mond rólad, az megbízható, vagy neki is kéne a pasi?

Egyébként ezek alapján nyilván nem, kétszínű bunkónak tűnik (amennyiben megbízható, akitől hallottad).

2023. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de bolond vagy? Ilyennek oda ne add a szüzességed. Jesszusom. Kétszínű paraszt. Keress jobbat, és hidd el, ennél jobbat nem nehéz találni. Azt hogy vonzódsz hozzá, csak dobta a gép, ne ez alapján dönts. Majd lesz más akihez még jobban.
2023. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Saját füleimmel hallottam, amikor barátnőm próbára tette telefonon az én kérésemre.

Először mástól hallottam és megszerettem volna róla bizonyosodni, hogy valóban igaz e, hogy így beszél rólam a hátam mögött.

2023. jan. 11. 21:28
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Akkor ne. Tudom, hogy amikor egyvalakire rááll az ember agya, akkor mintha csak ő létezne, de hidd el, rengeteg vonzó férfival fogsz még találkozni életedben, és lesz közte normális is.
2023. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy bajban lehetsz srác ügyileg, ha egy ilyen neked az álom férfi...De na, nem gonosz akarok lenni. Szerintem nem érdemes belemenni, mert valószínüleg sérülnél.:/
2023. jan. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
A szó másik szoszoros értelmében inkább főzd meg...
2023. jan. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Egy elhasznált valami akarsz lenni egy mocskos lelkuletu valakinel? Ez a baj a mai fiatalsaggal.. akinek nem kene oda dobjatok magatok , aki megerdemelne azt eltaszitkatok

. Lelkileg betegek vagytok es mentalisan vissza maradottak.

2023. jan. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%

Olyan xar lesz az első, hogy életre megutálod a szexet, mert ez egy bunkó és csak kihasznál. Utána meg mindenkinek elmeséli, hogy milyen volt és hogy nézel ki pucéran.

De persze, feküdj le vele, hisz nedves a bugyi tőle.

Ezért gondolja azt sok pasi, hogy minden nő a bunkókra bukik, aki megtapossa. Nem mind. Csak a buta libàk. Értve?

2023. jan. 12. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!