Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem túl durva?

Figyelt kérdés

Hogy nagyjából minden igaz rám, amivel a nők sértegetik a férfiakat...vagy éppen, amivel a férfiak egymást. Kövérkés vagyok, alacsony, kicsi szerszámú, alacsony keresetű, otthon élő, mentálisan beteg... :D Röhej, mennyi negatív sztereotípiát egyesítek.


27/F



#lúzervagyok #sosemlesznőm
2023. jan. 11. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Legyel bzi
2023. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1: Bár az lennék, de sajnos nem úgy megy az... :D
2023. jan. 11. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Én teljesen átlagos vagyok mégis válogathatok a nők közül. Ezt én sokkal durvábbnak tartom.
2023. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3: Valami csak nem átlagos akkor. Lehet, hogy megnyerő az aurád, kommunikációd.
2023. jan. 11. 20:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, hogy bármiben kitűnök.
2023. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Hát akkor tegyél ellene. Nem olyan bonyolult ez. Rajtad múlik.

Oké a magasság és a farokméret...nem lehet vele mit kezdeni.

Kövér vagy, fogyj le.

Alacsonykeresetű...tanulj valami szakmát, válts munkát, dolgozz egy ideig 2 helyen.

Otthon első...az előbbi megvan, akkor külön költözöl.

Mentálisan beteg...szakember, fejleszd magad, meditálj...

27 évesen már ideje nekilátni, de még bőven fiatal vagy és van sok lehetőség, csak nyitottnak kell lenni.

N 30

2023. jan. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!