Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálja? Mi értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja? Mi értelme van? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Néhány hónapja kidobott egy férfi az életéből, minden előjel nélkül, egyszer csak vett egy 180 fokos fordulatot mert ő megijedt, kihátrált és besokallt. Előtte szerintem minden rendben volt a kapcsolatban, egyikünk sem folytotta meg a másikat, ezért sem értem, hogy mitől sokallt be, még tervezte is a pár napos nyaralást.

Kértem, hogy magyarázza el, mi volt a baj velem, vagy most mi ez az egész, de nem tudott rá választ adni, csak annyit, hogy elfáradt, hiányzok neki, de besokallt. Állítása szerint nem talált mást, nem jött más a képbe. Mondogatta, hogy nem velem van a baj, hanem vele, de konkrét okot nem mondott.

Felhívtam telefonon, akkor meg olyan dolgokat vágott a fejemhez, amik nem is voltak igazak, nagyon gusztustalan módon beszélt velem. Ezekután hagytam a francba az egészet, csak felejteni akartam, megszűnt a kommunikáció köztünk, de a közösségi médiában minden képemet bekedvelte, felköszöntött szülinapomkor, de mégcsak meg sem köszöntem mert akkor is élt bennem, ahogyan a fejemhez vágta a bunkó, hazug megjegyzéseit.

Tellt az idő, kitöröltem mindenhonnan, nem lát semmit rólam. Az egyik közös ismerősünktől tudtam meg, hogy a szakítás óta havi szinten érdeklődik felőlem, van-e valakim, hogy vagyok stbstb. és neki mondogatja, hogy sajnálja, de ez az ő hibája, ő nem tud senkivel sem együtt lenni, egyedül marad. (Közben azt is megtudtam, hogy fent van egy társkereső oldalon) Mondta neki a közös haverunk, hogy ezt ne neki mondja, hanem nekem mert magam alatt vagyok, ez még tavaly volt, de azóta sem keresett meg. Azóta mégegyszer előadta a haverunknak a vergődését, hogy vele van a baj és jött a kérdéssel, hogy mi van velem.

Én meg teljesen kikészülök mert félig-meddig még reménykedek, ha másban nem is, de abban, hogy normális válaszokat kapok arra, hogy mi nem felelt meg neki, vagy honnan jött ez a hirtelen váltás annakidején. Miért nem keres meg, ha ennyit érdeklődik felőlem? Vagy ezzel is azt akarja elérni, hogy minél szarabb legyen nekem? Minek van fent a társkeresőn, ha amúgy állítása szerint egyedül fog maradni, neki nem kell senki?

Bocsánat, túl hosszú lett, de kezdek megőrülni. 42f/35n(én vagyok a nő)



2023. jan. 11. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Pedig ez a homár nem érdemli meg, hogy rajta agyalj, vagy megőrűlj.


Vagy tényleg képtelen kötődésre, komoly párkapcsolatra vagy egyszerűen téged etettet be rendesen.

Ha téged szeretne igazán akkor nem sokkalt volna be ennyire és egyáltalán nem lenne társkeresőn.

Véleményem szerint azért kíváncsi, mert legyezgeti az egóját, hogy nem találtál helyébe senkit - így úgy érzi ér valamit önmaga, felejthetetlen számodra és valószínűleg úgy gondolja, hogy akkor nyugodtan van esélye más nőknél, sőt lehetséges magyarázat a viselkedésére, hogy azért az egész érdeklődését, mert talonban tart és egyszer talán elővesz a fiókból ha más nőknél nem jár sikerrel...

2023. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Kattant, étetlen személyiség. Nem érdemli meg hogy miatta szenvedj.
2023. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
50%

Nem lehet az, hogy nem érzi magát elég jónak hozzád?

Mennyire nyílt meg? Miket mesélt magáról?


Teljesen magamra ismertem miközben olvastam a történetet.


Én azért műveltem hasonló dolgot mert kevésnek éreztem magam hozzá és féltem, hogy egyedül fog hagyni, talál valaki jobbat nálam.


Ha itt is ez van akkor biztos lehetsz benne, hogy nem veled van a baj csak túl tökéletes vagy neki.

2023. jan. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem akar veled komolyat csak alkalmit ee idegesiti hogy te sok vagy neki. Inkább menekul de szexre jó lennél.
2023. jan. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Infantilis, éretlen, érzelmileg unintelligens egy viselkedés 42 évesen.

Ilyet én max 20-25 évesen csináltam, de már felnőttem.

Szerintem hagyd a fenébe, mert ha a múltban élsz, sosem lesz jelened, és pláne jövőd.

2023. jan. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Nem lehet az, hogy nem érzi magát elég jónak hozzád?


Mennyire nyílt meg? Miket mesélt magáról?"


Néha kérdezgette, hogy mi lesz ha mást találok, szeretem-e, jól érzem-e magam vele. Mindig megnyugtattam és mondtam neki, hogy nem értem miért kérdezgeti ezeket a dolgokat. Mondta, hogy érzi, hogy szeretem és, hogy milyen figyelmes vagyok, de akkor minek kell többször is felhozni ezt a témát?

Én úgy érzem, hogy megnyílt nekem, beszélt a gyerekkoráról, munkahelyéről, családi problémákról. Mindig meghallgattam és hálás volt, amiért megnyugtattam.

2023. jan. 12. 15:51
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó lelkiszemétládát is csinált belőled azon kívül, hogy kihasznált.

Ennyi röviden és tömören.

2023. jan. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
0%

Nem használt ki!

Ugyanolyan mint én és aki nem ilyen az nem érti azt a félelmet ami folytonos bennünk.


Biztos, hogy a félelem miatt lépett le. Szerintem még fog érdeklődni felőled. Vagy ha nem bírja akkor kapcsolatba is fog lépni veled.

2023. jan. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó kihasználásra került sor minden téren.

Ha egyszer képtelen vagy túllépni a félelmeiden, akkor minek huzzol bele mást a szarjaidba?

Nincs egy kis lelkiismeretfurdalasod se, hogy mást tönkre vágsz csak azért mert jó a pin* és hogy valaki rajong érted, de te persze már nem viszonzod, mert érzelmileg egy nagy nulla vagy?

Undorító vagy akkor ugyanúgy mint a kérdező által említett féreg! :/

2023. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
54%
Neked hiába írnék bármit, úgyse lennél képes megérteni
2023. jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!