Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők tudatosan, ésszel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tudatosan, ésszel választanak párt maguknak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt egy olyan nőre akinek van egy doktori diplomája pl, ő tudatosan nem fog egy szakmunkás férfit vagy gyári munkást választani hanem a saját szintjén keres magának párt.

2023. jan. 12. 01:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
91%

Nem feltétlenül szintekről van szó, hanem például nekem exem folyamatosan arról ugatott, hogy milyen idióta vagyok, amiért otthagytam az állásom és visszamentem kutatni az egyetemre. Semmilyen szinten nem érintette anyagilag meg semmilyen szempontból, de neki pénzből volt az agya. És jött folyamatosan a hülyeségeivel, hogy a mittoménmilyen segédmunkás is keres ennyit, alapszakkal is ennyit keresnék, minek tanultam akkor még ennyi évig. Nem bírta agyilag felfogni, hogy AZÉRT MERT ÉRDEKEL.


Egyszerűen nem lehetett elmagyarázni neki, hogy "miért jó ez a sok teperés, szenvedés és ingyen munka a semmiért". Semmi nem nyűgözte le, semmiben nem tudott elmerülni, semmi iránt nem érzett szenvedélyt, ami nem fiziológiai szükséglet volt. Egyszerűen nem tudtam vele megértetni, hogy miért nem vagyok hülye attól, hogy 300 000-et keresve boldogabb vagyok, mint 600 000-et keresve egy multinál. Én voltam a család szégyene, a semmirekellő. Mindig ment a hiszti, hogy mennyi időt pazarlok a "hobbimra", bezzeg ő...


Na hát nekem nem hiányzik, hogy így leköpjék a munkám.

2023. jan. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
99%
És közben ott voltak a kollégáim, akikkel estébe nyúlóan tudtunk beszélgetni minden féltudományos baromságról, az aggályainkról, arról, hogy épp mivel küzdünk a munkánk során és nem unták el magukat, hanem tényleg támogattuk egymást lelkileg és vártuk, hogy újra összeüljünk egy pohár italra. Az gáz, ha a párod csak legjobb esetben is elbólogat, de nincs meg ez a lelkitárs-feeling.
2023. jan. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:

De ha tudatosan egy kollégádat választod akkor ez nem történik meg.

Szóval ez is igazolja valamennyire azt az állítást, hogy ha a te szinteden keresel kapcsolatot az működik.

2023. jan. 12. 01:45
 4/63 anonim ***** válasza:
98%
Adtam esélyt mindenkinek, a szakmunkás nem "élte túl" az 1 évet. Nem volt közös témánk, nagyon, de nagyon nem. Az első férjemet sem a saját területemről választottam, 4 évig bírtuk. Más oka volt, de benne volt az is, hogy az őt érdeklő területek mélységesen hidegen hagytak. A második férjemet a szívem választotta. Hasonló terület is, így közel 15 éve boldogan élünk, sok közös témánk van a nyilvánvaló párkapcsolati témákon túl is, barátok is lettünk, nem csak társak. Szerintem, bármennyire is rosszul hangzik, igenis kell, hogy azonos szinten legyünk intelligenciában, érdeklődési területben, mert másfelé visznek az utak, ha nincs közös téma. Udvariasan meg lehet hallgatni programozóként, hogy mit jelent a másiknak az asztrológia... egyszer. Kétszer max. De ha évek óta hallgatok, felkötöd magad.
2023. jan. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
86%
Felejtsd el ezt a szintezés dolgot.
2023. jan. 12. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
13%
Az ilyen sznob ki ha en nem fajtak mindig tudatosan valasztanak.. nekik azert nem mind1 hogy leneze e a barati kor vagy a csalad az adott parjat. A normalis ember az nagyban tesz ra ki mit gondol rola , nem masnak ha nem sajat maganak akar megfelelni es azt valasztja aki neki szimpatikus.
2023. jan. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
91%
Nem, egy normális embernek vannak elvárásai, akkor is, ha a másik 8 osztályt végzett embernek ez nem tetszik. Nem sznobság elvárni egy adott szintet, akkor sem, ha neked derogált tanulni és azt hiszed, hogy ez nem probléma. De az.
2023. jan. 12. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
32%
Nem végzettség alapján választunk párt, hanem azért mert jól érezzük magunkat vele, szeretjük őt, stb. A többi csak felszín. Ha az motivál, hogy mások mit szólnak, akkor csúnyán ráfaraghatsz. Együtt leszel Mr. Tökéllyel, de nem szereted, nem vagy boldog, ráadásul lehet hogy ki is használ.
2023. jan. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem beszélt arról, hogy mások mit gondolnak és az alapján választ-e valaki párt. Nem is ez volt az alap kérdés. Valaki terel, hogy miért, azt csak ő tudja.
2023. jan. 12. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
28%
Akkor olvasd vissza 6-ost.
2023. jan. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!