Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktad a házastársadat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktad a házastársadat párodként említeni,vagy ezt nem illik?

Figyelt kérdés
Megalázó a másiknak,ha az egyik házastárs "páromnak" említi a őt??
2023. jan. 13. 12:43
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Hallottál e olyantól,akiről tudod hogy házas,hogy "párom"?
2023. jan. 13. 12:44
 2/42 anonim ***** válasza:
63%

Mindig páromként utaltam rá. Amikor a barátom volt, a vőlegényem, a férjem.


Nyálas, de ő a másik felem. A párom.

2023. jan. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Nagyon kíváncsi leszek,mit mondtok itt erre! Köszi az első választ! Sokat agyaltam ezen. Baromira zavart,most is kicsit,hogy vőlegényem engem rendszeresen páromnak-említ..
2023. jan. 13. 12:50
 4/42 anonim ***** válasza:
55%

A párom az a párom. Mit nem lehet érteni ezen?

Mire a sértődés?

2023. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
58%
Mi zavar benne?
2023. jan. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
84%

Q: Mit tesz a nő, ha nincs probléma?

A: Csinál.

2023. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
79%

Ilyeneken kiakadni jó nagy hülyeség.

Mert ha a házastársad lesz és bébizni, kincsezni fog akkor az nem fog zavarni, vagy jelen pillanatban ez oké?

Ha tetszik a becenév, akkor nem értem mit kell besértődni azon hogy párodként szólít,azon kívül, hogy vannak gondok a párkapcsolatban...

Ha léteznek, akkor hidd el az hogy hogyan szólít nem fogja megmenteni a kapcsolatot.

2023. jan. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
77%
Miért lenne megalázó? Ez a szó hogy "párom" minden elmond szerintem. Nincs kategorizálva, mint "barátnőm", "csajom". Nem a barátom mert párkapcsolatban vagyunk. Ha meg már a menyasszonyom vagy netán a feleségem lenne, akkor büszkén hívnám így a "párom".
2023. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
58%
A párja, nem? Semmi megalázó nincs ebben.
2023. jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
12%
Te degenerált vagy de nagyon, hogy kéne mondja?! Menyasszony? Ja teipikusan az a no lehetsz, aki azért is megy férjhez, mert csak abban látja a boldogságát ha Kissné lesz🤣No vagyok de nekem szánalmas vagy... Én pl férjhez mentem, meg tartottam a saját nevem, nem hordok gyűrűt se, és elég ha en tudom ki vagyok a PÁROMNAK. Igen én iyg mondom, hogy a PÁROM.
2023. jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!