Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok okozott mar nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok okozott mar nektek ferfi traumat?

Figyelt kérdés
Mennyi ido volt kiheverni? Es mi volt az?
2023. jan. 13. 18:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem konkrétan ő, ketten okoztuk magunknak, illetve egymásnak ezt a helyzetet. Azt hittem elmúlik, de már évek teltek el azóta. Sosem fogom kiheverni, csak elnyomni tudom magamban.
2023. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Mi jelent neked traumát?
2023. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Átverések "csak".

egy őszinte mondat pl nem szeretlek szakitsunk, nem okozna traumát fuggetlenul attol hogy fájna, de éveken át házassággal komoly kapcsolattal hitegetés utáni hidegzuhany, az már nagyot üt. Amikor át vagy verve és te boldog voltál, hittél és kiderül hogy csak mese volt az egész.

2023. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

2


Amit jelent maga a szo:

hirtelen bekövetkező esemény, amely testi és/vagy lelki sérülést okoz; megrázó esemény, súlyos lelki megrázkódtatás


Beirhatod a googleba is, de gondoltam segitek

2023. jan. 13. 18:26
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
Kevesek ők ahhoz.
2023. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát apám részéről elég sok minden, kb a teljes gyerekkorom. Pár év kellett, mire kihevertem.

Párkapcsolati szempontból nem sok minden tudott megingatni. Volt pár csúnya dolog, amit átéltem, de nem traumatizált semmi.

2023. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
37%
Elfogyott a pénze . 😭😭😭
2023. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Kettős játékot szeretett volna játszani az illető, amibe belebukott. Szerette volna visszakapni a korábbi életét, hogy ne albérletben kelljen nyomorognia, meg ismét mellette legyen a biztos támasza. Eközben engem is hamis ábrándokba ringatott. Amikor lelepleztem, hogy folyamatosan hazudik, csal, manipulál, kocsmában vedel munka helyett és társai, előtört belőle az állat, aki üvölt, rángat, szid... Az biztos, hogy nem felejtem el, ki ő, a szó legnegatívabb értelmében.
2023. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
4. Köszönöm a segítséget. Én példára lettem volna kíváncsi. A kifejezést ismerem.
2023. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Igen, több is.
2023. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!