Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elméleti kérdés. Mit tennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés. Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a lány az egyéjszakás kalandotokból terhes, méghozzá tőletek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 13. 22:30
A kérdező szavazást indított:
elvenném feleségül és családot alapítanék vele
segítenék felnevelni a gyereket, de nem lennék a párja
megpróbálnám rábeszélni az abortuszra
úgy tennék, mintha nem ismerném
azonnal elhagynám az országot
21 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mit tennék. Beszélnék a lánnyal és közösen valamit kitalálnák. Nyilván nem kötelezném semmire, se arra, hogy megtartsa, se arra, hogy menjen abortuszra. Az ilyesmi egy nagyon nehéz élethelyzet, mert lehet össze sem illetek és csak a gyerek miatt hülyeség együtt lenni..
2023. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Attól függ, hogy néz ki, ha jól és lenne eltéve 30 millióm...egye fene.
2023. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Jártam így! De én is marha vagyok, mert nem vedekeztem. A csaj terhes lett, hiába mondtam h bármit megadok csak vetesse el a gyereket, először ő sem akarta de meggondolta magat. Megszülte a gyereket. Utalok pénzt neki, bár ő is jó anyagi helyzetben van, de töltök időt a gyerekkel néha elviszem vásárolni stb.van családom hat ez van.Besikerult.
2023. jan. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Először is apasági vizsgálat. Ki tudja, hányan hágták meg.

37F

2023. jan. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Bajuszod nő a sok fogamzásgátlótól.
2023. jan. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Ne akard tudni.
2023. jan. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Tuti, hogy abortusz.

Ha másként nem hazugsággal, zsarolással, vagy akár szerzek ab.tablettát, és becsempészem az italába. Ha ki is derül, hát inkább a börtön, mint hogy 2 évtizedig fizessem!

2023. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!