Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt úgy egyéjszakás kalandoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt úgy egyéjszakás kalandotok, hogy nem akartátok hogy csak az legyen? Milyen érzés volt utánna és megbántátok?

Figyelt kérdés
2017. máj. 9. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt, mert

egy éjszaka nekem kevés ahhoz, hogy kötődni kezdjek valakihez,

akivel eleve többet akartam, azzal nem mentem bele egyéjszakás kalandba.

2017. máj. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

rendszerint mindig az aktuális nők akartak többet egy éjszakánál, amit én (még néhány alkalom szex után) kevesen visszautsítottam.

Ez van.

26/F

2017. máj. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyan volt, hogy szexkapcsolatot akartam, csak a lány közben összejött valami pasival, így csak egy lett.
2017. máj. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan volt, hogy ismerkedtem egy sráccal, nekem nagyon tetszett, bejött meg minden. Egy idő után lefeküdtünk, nem egy éjszakásnak indult.. részemről.

Majd a pasi közölte, h neki csak erre kellettem és mehetek haza.

2017. máj. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Nem bántam meg, az elejétől egyértelmű volt, hogy ez csak szex lesz, így mentem bele. Jó volt...!
2017. máj. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor mindkét fél tudatosan úgy megy bele, hogy ez ennyi lesz, érezzük jól magunkat, azt nem bánják meg általában utána, hanem élnek az élménynek.


Ott van a gond, ahol az egyik hülyíti a másikat, randizgat vele, és utána közli, hogy ennyi volt.


Nekem midnenfélében volt már részem, az elsőben is - azt nem bántam meg, jó élmény marad - a másodikban is - ott nagyon sz@ar érzés volt, napokig vártam, hogy beszéljünk, mikor találkozunk stb., mígnem világos lett, hogy ennyi volt.


De olyan is volt, hogy annyira jól sikerült az egy alkalomnak induló dolog, hogy több lett belőle :)

2017. máj. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"ma 10:39"


na ezért kéne elfelejteni, hogy x időt várunk, mielőtt szex lesz. Akinek csak arra kellesz így is úgy is dob, de legalább hamarabb.

2017. máj. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7.

Ő mondta, hogy várjunk, csak szédítette a fejemet összevissza.

Tudta, hogy nekem nincsenek egy éjszakás kalandjaim, de ő minden áron meg akart kapni, én meg kis naivan hittem a játékába. Azt gondoltam, hogy aki vacsorázni visz, meg ilyen olyan programokra az nem ekkora gyökér.

2017. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ezaz, hogy pont ezért kapott meg, mert így tudott. Nem vagy hibás, csak számítani kell erre is.
2017. máj. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!