Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mi lesz ebből? Egyéjszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lesz ebből? Egyéjszakásból szexkapcsolat vagy szerelem?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy kollégám akinek kötődés fóbiája van. Neki is megtetszettem én és novemberben szakított a párjával, azt mondja ebben nagy szerepe volt annak is, hogy engem megismert. Nagyon tetszem neki, szeretne többet, de emiatt a fóbia miatt nem szeretne komoly kapcsolatba bonyolódni mert fél hogy megbánt. Decemberben kicsit kavartunk, aztán eltűnt 3 hétre (munkahelyen is szünet volt). Utána mondta hogy nagyon tetszem neki, de rendbe akarja tenni magát mielőtt ebbe belevágunk és azért tűnt el mert érezte hogy ez kezd komolyodni és ő olyan ember hogyha komoly lesz a dolog akkor elkezd kihátrálni. Ezen szeretne változtatni. Megbeszéltük hogy maradjunk barátok, de persze egyikünk sem tud parancsolni a vágyaknak ezért egyszer lefeküdtünk,de úgy hogy megbeszéltük hogy ez csak szex és kész, nem lehet több.

Szerintetek mi lesz ebből? Ez tényleg csak ennyi volt? Vagy keresni fog még, hogy néha szexeljünk egyet? Lehet ebből komoly? Én azt érzem neki is vannak érzései felém, de lehet, hogy csalódott bennem, hogy belementem ebbe az egyéjszakába. Nem tudom mit csináljak, nekem vannak érzéseim, de megértem hogy rendbe kell tennie magát, ugyanakkor nehéz távol tartanom magam tőle. Félek ezzel hogy lefeküdtünk elrontottunk mindent.


2023. jan. 14. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom milyen fóbiája van, de ha olyasmi, hogy fél az elkötelezettségtől, vagy a csalódástól, akkor tényleg először rendbe kellene, hogy tegye magát.

Viszont lehet, hogy mindez csak kifogás részéről azért, mert más nőkkel ugyanúgy csak szexre hajt és ezzel bolondítja meg őket téged beleértve.

A szexxel úgy ronthattad el, hogy többet nem vesz figyelembe, vagy csak szexpartner leszel a számára a jövőben.

Komoly kapcsolat semmiképp nem lesz ebből, ez biztos.

Kérdés neked belefér-e, hogy csak használni akar(t).

2023. jan. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1

Baromi jó barátok vagyunk, mindent megosztunk egymással. Jól tudunk együtt dolgozni is.

Gondolod, hogy most a szex miatt a barátság is megszűnne és levegőnek nézne? De miért tenne ilyet?

2023. jan. 14. 15:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ha olyan jó barátok vagytok, akkor hogy-hogy nem tudod mi lesz a következő lépése.

Tudnod kellene, mert a barátság bizalmon, őszinteségen alapszik.

Hogy ha ő nem közölte veled előre, hogy:

"Bocsi, de szexen kívül többre ne várj!" vagy:

"Adj egy kis időt, míg kibogozom, hogy mit szeretnék!" akkor nem voltatok igazi barátok!

Különben lehet, hogy visszatér és ilyen szövegeket kapsz, egyszerűen le se szarja a fejed, vagy "barátok" maradtok, esetleg barátok extrákkal, de ha még tévednek is és elkezdtek járni nem fog sokáig tartani az egész, mert az őszinte kommunikáció, érzelem hiányzik alapból.

2023. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mind a kettő elhangzott. Az is, hogy ez MOST csak egy éjszaka, de nagyon tetszem neki csak időt kér, hogy rendezze a dolgait.

Az a baj, hogy az érzelem nem hiányzik az ő részéről sem és az enyémről sem, csak eddig mindketten tartottuk magunkat a problémája miatt, hogy egyikünk se sérüljön. De az érzelmek meg a vonzalom ott van. Nem bírunk meglenni anélkül, hogy ne beszélnénk. Csak aztán észbe kapunk, hogy hopp ezt nem kéne és akkor megint hátralépünk kettőt. Ezért nem tudom, hogy most hogyan tovább? Bennem több van mint csak szex, és azt érzem benne is, csak kell neki idő.

De most várjam meg, hogy rendezze a dolgait és addig a fogamat összeszorítva tartsam a távolságot és maradjon a friendzone?

Vagy járjak vele össze szexelni mondván ez most így jó, ha lesz több akkor lesz, ha nem akkor meg legalább elütöttük az időt.

2023. jan. 14. 15:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Te döntésed, de én a helyedben még a barátságnak is pontot tennék a végére, nemhogy össze járkálnék szexre hátha túl lép a fóbiáján! Mert hiába szeretsz, vagy érzel te valaki iránt valamit, hogy ha ő képtelen átlepni az árnyékán, vagy ha csak hiteged - te beszéled be magadnak, hogy hasonlóan érez!

Továbbá az sem normális, hogy a szexet bevállalta - érdekes akkor nem félt (szarkazmus) és akkor sem amikor előre szólt, hogy többre ne várj tőlem azon kívül, hogy beléd dugom.

Plusz az is furcsa, hogy két lépés vissza történik mindkettőtöknél, merthogy:

"Ezt nem szabad túltolni."

Sakkoztok, vagy mi a franc?

És ami a legdurvabb az egészben az az, hogy belekezdett veled ebbe a maskarádéba miközben "fóbiája" van - valójában ezzel hülyít, ezzel mossa kezeit, az ő lelkiismerete tiszta, mert te önkénten részt veszel benne!

Nem fogok hazudni és kedveskedni sem:

Szerintem behuzott a csőbe, te meg ultra hiszékeny, buta liba vagy, mert mint említettem, hogyha igazán minimum kedvelne, akkor nem tett volna ki téged ennek a tragikomédiának, vagy megemberelné magát és adna egy esélyt egy komoly kapcsolatra!

De mivel egyiket sem tette meg így full úgy jön le, hogy kihasznált és ki is fog, ha te nem szakítasz meg vele mindenféle kontaktot!

Úgyhogy döntsd el, hogy az ürítés szerepét bevallalod-e, vagy ember maradsz méltósággal és önmagad iránti szeretettel! 🤷‍♀️

2023. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én még abban is kételkedem amúgy, hogy egyáltalán szakított-e a párjával, vagy hogy nincs-e más alany az életében, akivel ugyanúgy eljátszadozik, mint veled!


"... azért tűnt el mert érezte hogy ez kezd komolyodni és ő olyan ember hogyha komoly lesz a dolog akkor elkezd kihátrálni. Ezen szeretne változtatni."


Hogyan? Úgy, hogy más nőket bolondit, kefél?

Nagyon "érdekes" hogy a volt partnerével el volt, de miattad otthagyta és mégsincs veled!

Egyáltalán te honnan tudod biztosra, hogy ő szakított vele, azért mert mondta? És hogyha a nő b@szt@ ki, mert hűtlen volt a kapcsolat alatt, vagy éretlen kisfiú?

Amúgy, aki azzal jön, hogy fél a komoly kapcsolattól, de abban volt és azt, hogy komolyat szeretne, de inkább kihatral az vagy érzelmileg nulla, vagy hazudik a képedbe szemrebbenes nélkül!

2023. jan. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Barátnőm pont így járt, várt és várt a srácra, aki hasonló szöveggel állt elő. Ők mondjuk két hónapig jártak, aztán egyszer csak a srác a semmiből szakított vele...


Utána hónapokig hitegette barátnőmet, hogy majd megbeszélik, újrakezdik, csak előbb rendbe kell jönnie. A barátnőm közel egy évet várt rá, hol tartották a kapcsolatot, hol nem..

A srác, kihasznàlva az érzéseit, lefeküdt vele, majd nyom nélkül eltűnt.


Nem mondom, hogy nálatok is így lesz, de inkább légy óvatos.

2023. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Jaj ez nagyon rossz sztori és tök rossz hogy elhiszed. Sajnos régebben én is volt hogy naiv voltam és sajnos a saját élettapasztalatom kellett, értékes időm ment arra rá hogy az ilyen sportból hülyítős "ártatlan" disznókat már tudjam hova tenni.
2023. jan. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Véletlen elküldtem, csak annyit tennék még hozzá, hogy itt tök jól elmagyarázták neked, igazat mondanak a felettem szólók. Nem szabad senkire se várni, nem ér senki annyit. Nincs olyan hogy rendbe kell tennie magát de szexre azért persze hajlandó, az belefér, mert az ugye olcsón megvan, nem kell beleinvesztálni a másikba érzelmeket, időt, energiát. Egy kis mézesmadzag, önsajnáltatás, ígérgetés, és a kis madárka önként a kalitkában marad és várakozik. Ezzel ő nem csak szexet nyer hanem hatalmas egotuning neki hogy madzagon rángathat és akkor kapja meg a figyelmedet amikor akarja. Sajnos ez utóbbi a fontosabb ennek a típusnak, amihez a szex csak rgy kellemes eszköz.
2023. jan. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is azon a véleményen vagyok, hogy csak üres dumát kapsz, semmi mást. Most kéne felhagyni a jópofizással,mert lelkileg nagyon mély sebeket okozhat egy ilyen ember. Az van, hogy beültetett a hintába, kihasználva az érzékenységedet és a hiszékenységedet.


Nekem egyébként egy pasi volt az életemben, aki hetekre eltűnt, az pedig nem azért történt, mert a lelkét ápolgatta, elhiheted... Az exét fűzögette, engem meg ki akart iktatni az életéből, csak ezt elfelejtette közölni. Ezek után felbukkant, vacsora, virág, pezsgő, bor, kutyafa... sza-habkarika, majd pár hónap múlva akkorát rúgott belém, hogy soha nem felejtem el, mekkora patkány. Hozzáteszem, nem ő volt az egyetlen, aki manipulált és megbántott, de ezek a pofonok kellettek ahhoz, hogy felébredjek a kis törékeny álomvilágomból.


Szóval, ha jót akarsz magadnak, nagyon vigyázz ezzel a játékkal, mert sírás lesz a vége... Olyan dolgok történhetnek veled, amikre gondolni nem mertél volna, és az fogja megforgatni benned a kést, akitől soha nem vártad volna.

2023. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!