Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok,nők! Milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,nők! Milyen gyakran mondja a párotok, hogy gyönyörűnek/szépnek/vonzónak talál titeket?

Figyelt kérdés
S ti mennyire igénylitek hogy mondják nektek?

2023. jan. 14. 15:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
Mikor megkérdezem mi lenne ha színtváltanék szoke barna fekete vörös göndör, csak szúrós szemekkel néz rám vissza, hogy még mindig nem fogtam fel azt hogy neki én AKÁRHOGYAN tetszem? Fejen állva is, kopaszon is. Mindenhogy.:D
2023. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%
Olyan gyakran, amilyen gyakran másik pasi rám hajtott. Ilyen csak egyszer volt, na akkor én lettem a gyönyörű micsoda nő, főleg mert szerelmes lettem abba a másikba. Addig soha nem dícsért, nem tartott soha szépnek.
2023. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%

Ilyesmi tapasztalatom nekem is van:D

Akapcsolatban végig smucig fösvény volt, meg el akart nyomni hogy úgy se kellenék senkinek, meg lekezelt lábtörlőnek hogy még én örülhetnék annak hogy megd.g, mikor meg meglátott egy luxuskocsibol kiszállni a kövi barátomtól, akkor aztán vagyonokat kezdett rám költeni, én lettem az istennő, meg menjek vissza, menjek hozzá, belehal:D


A pasik csak akkor értékelnek egy nőt, ha más pasik értékelik? Amúgy meg egy senki a párjuk, mert kéznél van?

2023. jan. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%
Soha 😞 mert hogy ő nem tud szépeket mondani. Egy "jól nézel ki" azért kva megerőltető lenne. Gáz, hogy más pasiktól kapom meg, amit tőle kellene.
2023. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%
Szinte minden nap, nagyon sokat mondja. Nem tudom alapból mennyit igényelnék, szerintem kevesebbel is beérném, de persze nem bánom, hogy gyakran mondja. Általában szexit, gyönyörűt és a csinosat szokta mondani.
2023. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%
Nekem ritkán, esetleg ha be van indulva. Én neki viszont nonstop.
2023. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
53%

Nem igénylem, mert oké, jól esik, persze, de abban a pillanatban zavarba hoz vele. :)


Egyébként nem sűrűn dicséri a külsőmet (jó, az alakomat igen, de férfi :D), ám érezteti velem, hogy szeret.


Kedveskedik, megölel, megmasszíroz, random csókot ad, szeretget, őszinte tehát azt is megmondja, ha valami épp nem oké velem-rajtam - ezek számomra sokkal többet jelentenek, mert az exem pl mindig dicsért, aztán szrrá csalt.

2023. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!