Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar egy jóképű faszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egy jóképű faszi webcamsexelni velem, ha egyébként már nem valószínű, hogy ebben az életben találkozni fogunk és amúgyis minden ujjára 1 perc alatt talál nőt ?

Figyelt kérdés
Én úgy könyveltem el ezt, mint egyéjszakás kaland. Aztán jött tőle az, hogy jó lenne tartani a kapcsolatot. Minden nap írogatott nekem, hogy hogy vagyok, hogy telt a napom, dumcsiztunk össze - vissza minden témáról kb 2 hete, most meg bedobta, hogyha van kedvem néha beszélhetünk szexről is. Nem igazán értem. Férfiak ilyenkor mi a motiváció?

2022. nov. 17. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Megkef*lne még, addig míg nem akad jobb :DDD
2022. nov. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elég ránézni egy nőre és már az övé. Kb ilyen szintű a pasi. Szóval ebben a 2 hétben minden nap akadhatott neki bárki. Meg egy szex után, mi értelme minden nap írkálni a másikra?
2022. nov. 17. 15:27
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Talonban tart, hogy írjam le másképp, hogy megertsd? Jó volt neki a szex, attól még dughat más nőkkel, biztos hogy azt is teszi, csak te is ott vagy tartalekban, ennyi.
2022. nov. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Miért alacsonyitod magad le ennyire, hogy be állsz egy férfihez huszadikkent a sorba? Én ezt komolyan nem értem..
2022. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És miért 2 hét után tért a témára? Eddig ment az altatás? Egyébként én nem fogok vele webcamon erotikázni. Mondjuk úgy, hogy nem reagáltam a felvetésére. Úgy voltam vele, hogy nem akarok konfliktust.
2022. nov. 17. 15:39
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Etetett, felvezette a témát, mert rafkos, van rutinja ebben, azért :D

Ne foglalkozz vele, szépen búcsúzz el tőle örökre, inkább ismerkedj normális pasasokkal, mert ez a férfi úgyse maradna meg melletted, elvégre egy nagy kan, aki képes behulyiteni a nőket rendesen.

2022. nov. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
A jo pasiknal ellenkezni kell. Ellent mondani neki sokmindenben,nagyon sok heten honapon at huzni a lefekvest.
2022. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég neki ennyi is.
2022. nov. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom mi van itt, a csajok mind olyan alfahímekkel baxnak, hogy ők sem hiszik el és még utólag fel is keresi őket és akar valamit.

A fiúkák meg a legluxusabb csajokat tömik, miközben leírja, hogy ő maga se érti h miért, nyomul rá a csaj.

WTF gyakori, itt mindenki leírja éppen amiről fantáziál és be szeretné etetni a néppel?🤣

2022. nov. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

#7es mit ér el azzal, hogy hónapokig nem fexik ki neki? ^^

Máshol megkapja... :D

2022. nov. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!