Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből jöttél rá, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből jöttél rá, hogy az egész kapcsolatod hazugság?

Figyelt kérdés
2023. jan. 14. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Gyakorta műbalhézott. Alaptalan ok nélküli balhék provokálás veszekedés. Amikor minden szép lehetne, de valamiért mindent keresztbehúz, kitalált balhékkal.

Mai nap sem tudom mi volt a valóság, miért tette tönkre az egészet.

Ezek tervek előtt is rendszeresen.pl meg van beszélve hogy elutazunk akárhova akárkikhez(nyaralás vagy mi), rendszeresen veszett velem össze ilyen alkalmak előtt, igy gyakorta füstbe ment egy fakat élmény.

Vagy meg voltunk hívva valahova vendégségbe egy eseményre, erre oersze hogy megint fiktívbalhékat csinált, oda sem jutottunk el együtt. Így sorjában.

Szép lassan ellehetetlenített mindent, hogy én valaha is eljussak vele bárhova.

2023. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
*rakat élmény
2023. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Csak arra jöttem rá hogy közepesen nárcisztikus, ezért el kell osztani vagy épp meg kell szorozni néhánnyal amiket mond, de végülis még mindig jobb mintha dohányozna.
2023. jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Amikor közölte, hogy elvált. Pontosabban, egy mondattal később, amikor az is kiderült, hogy már jóval a kapcsolatunk előtt 😂
2023. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Fel ev utan jottem ra teljesen.

Vegig csalt erzelmileg az "elodommel".

2023. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Amikor felnyitottam egy fotóalbumot amiben az exével voltak képek kizárólag olyan helyszíneken ahol mi is jártunk.
2023. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

Amikor 4 év után kiderült, hogy nem tudja, milyen színű a szemem.


A következő nagy csalódást más valaki okozta, amikor sok éven át hülyített és tetszett neki, hogy full szerelmes vagyok. Aztán egyszer sok év után megszerezte a számomat csak azért, hogy közölje, le akar velem feküdni azonnal, mert szerelmi bánata van. Sose mondta, hogy szeret, de volt egy mondata 2 évvel korábban, hogy megzavartam. Hazugság volt az egész.

2023. jan. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy asztalnál ültünk, szembesítettem pár dologgal, ő pedig úgy tagadta, mintha olvasná. Az exe társaságában. 😊
2023. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!