Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van szükség a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szükség a kapcsolatokban ilyen felesleges "hazugságokra"?

Figyelt kérdés

Kis problémának tűnhet, de nekem világ életemben óriási lelki nyomást jelentett, hogy rondák a melleim. Mivel nagyon nagyok, ezért lógnak is és amúgy sem olyan a formájuk, mint a címlapon szereplő szexszimbólumoké. Eddig minden párom azt mondta, hogy imádja őket, ez még rendben van, mert szerettek, így nyilván elfogadtak olyannak, amilyen vagyok. A jelenlegi párom viszont folyamatosan azt mondja, hogy gyönyörűek a melleim. Már többször megkérdeztem tőle, hogy miért nevezi őket gyönyörűnek, mikor pontosan tudja, hogy nem azok? Beszéltünk már sokat erről és kértem, hogy csak azért ne mondjon ilyesmit, mert önbizalmat akar belém sulykolni, de állítja, hogy szerinte akkor is gyönyörűek.

Ráadásul előttem elég sok barátnője volt, így biztos vagyok benne, hogy sokkal szebb melleket is látott már.


Miért van szükség ilyen bókokra, amikor egyértelmű, hogy csak kedvességből teszi? Persze nyilván jól esik, hogy folyton dicsér és szépnek tart, de valahol zavar is, mert ha tükörbe nézek, látom a szomorú igazságot.



2018. okt. 7. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon önbizalom hiányos lehetsz. A párod elfogadott, gyönyörűnek lát téged. Neked is el kell fogadni önmagad, akkor könnyebb lesz elfogadnod, hogy a párod szépnek látja.
2018. okt. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy zavarban van. De erre kérdezz rá tőle személyesen.

Ha ekkora önértékelési problémát okoznak a melleid, akkor miért nem műttetted meg? Csak mert ha súlyosan életminőség romboló a dolog (mint a te esetedben), akkor (legalábbis én úgy tudom), TB-re is megcsinálják.

2018. okt. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem csinálják meg, csak nagyon indokolt esetekben, pl. ha annyira nagy, hogy folyamatosan fáj tőle a hát. Nekem "csak" 100 D a méretem. És amúgy sem tanácsos szülés előtt megcsináltatni, mi pedig szeretnénk majd közös gyermeket.
2018. okt. 7. 19:19
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Attól, hogy te nem vagy elégedett Velük, neki még lehetnek vonzóak kérdező.Nekem is ilyen melleim voltak egész életemben, senkinek sem volt kifogása ellenük.Nekem sem tetszik ami van, de ezt tudtam kínálni.Nem problémáztam rajta soha.

Akinek esetleg nem tetszett, az már az ő problémája volt, bár erről nem tudok.Nem két mell miatt fognak hozzám vonzódni, legalábbis a nem felszínes Férfiak.

2018. okt. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, ez így igaz. Ő is mindig azt mondja, hogy ha nem vonzódna hozzám és nem tartana kívánatosnak, akkor nem is lennénk együtt. Nekem mégis nehéz elképzelni, hogy valaki gyönyörűnek lát csupaszon. Valahányszor meztelen nőt látok egy filmben vagy a neten, mindig azt érzem, én vagyok a legrondább a világon. Legalábbis a melleim.
2018. okt. 7. 19:24
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
A baj, nem a melleddel van. Sokkal inkább a fejedben.
2018. okt. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem aszimmetrikusak a melleim... A párom mégis imádja őket. A bal kb C-D, a jobb pedig B.

Mi 5 éve vagyunk együtt, de soha nem volt egyetlen egy (nemhogy csúnya), de mégcsak közömbös tekintete/gesztusa/beszólása sem emiatt. Ha összebújáskor kérdezem, akkor is szépnek mondja őket, ha a kocsiban utazunk (tehát semmi forró hangulat, vagy felizgultság nincs) akkor is. Nekem is hihetetlen, de tényleg így van... Egy ideig vártam, hogy na, mikor bújik ki a szög a zsákból, de tényleg nincs ilyen. Dicséri őket, odavan értük, puszilgatja, játszik velük, szex közben még véletlenül sem maradhatok melltartóban, csak ha max egy kisruha megkívánja. :D


Szóval szerintem te is hidd el, hogy így szeret téged, és ne ellenkezz vele, mert azzal fogsz az agyára menni.


21L

2018. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek vannak kisebb-nagyobb testi hibái. Ezeket vagy kijavítjuk mesterségesen, vagy elfogadjuk. A szerelem meg épp arról szól, hogy úgy tartod tökéletesnek és kívánatosnak a másikat, hogy tisztában vagy a tökéletlenségeivel.

Nekem is a mellemmel van gond. Történetesen az, hogy "csúcsos" - felül nincs semmi tartása, alul meg gömbölyű. Erre jön egy aránytalanul nagy bimbó. Ha normális lenne, B-s lenne, de így nem tölti ki a kosarat, A-ból viszont kibuggyan. Kínszenvedés melltartót találni rá. Melltartó nélkül meg látszik hogy csúcsosodik a póló alatt, elég feltűnő.

Szóval teljes mértékben értem a helyzetet - viszont párom imád engem, a ratyi kis melleimmel együtt. És hidd el, a tiéd is úgy imád, ahogy vagy! És tarthat téged, minden porcikáddal együtt gyönyörűnek. Csak engedd neki. :)

2018. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy, log, felul mar nem kerekedik, hanem lapos, a bordaimat teljesen eltakarja. :( kb ilyen: [link] Eddig 1 kapcsolatom volt, a fiu szerette oket (bar nyilvanvaloan inkabb engem...), tapizta, hozzajuk bujt, de en meg utalom es szegyellem oket. Bar jo tudni, hogy nem en vagyok az egyetlen ilyen sorsu lany.
2018. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugye azt tudod, hogy minden embernek más tetszik...? A párodnak tetszenek a melleid, ha nem így lenne, lelankadna a töke, ha rád néz. Egy pasi ilyen értelemben nem tud hazudni. Lehet, hogy szerinted ocsmány, és mindenki más szerint is, de szerinte szép. Végső soron nem ez a lényeg? És ne rinyálj feleslegesen, mert ez tényleg kiábrándító. A melled nem az.


27N

2018. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!