Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok? Miért viccel ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Miért viccel ezzel egyre többet a hölgy barátom? Ti mondogatnátok ilyet, csak úgy viccből?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban, mondogatja ha ketten vagyunk, hogy mi jó páros vagyunk, illetve hogy már mi sem tudjuk igazából hogy mi van köztünk, de igaz a végén hozzátette hogy csak vicc volt! Lehet néha túlgondolja? Nem reagaltam rá még semmit, nehogy félreèrtsen.
2023. jan. 15. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha sokszor mondja akkor ezt lehet venni célzásnak is, hogy részéről lehetne több.
2023. jan. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Többet szeretne, de mivel te nem reagálsz így azt mondja, hogy viccelt.

Vagy korrekt leszel, megmondod neki, hogy nem tetszik, nem szeretnél többet tőle, vagy zavar téged, hogy ilyeneket mond, mert ilyesmi nem fér bele a barátságba és észreveszi magát.

Ha bejon neked megprobalhatod vele, de jó lenne ha nem szexkapcsolat lenne a prioritásod, mert a "barátnőd" már többet érez irantad és tönkre fogja tenni mint a barátságot mint őt a barátság extrákkal való kísérletezés.

2023. jan. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Régebben, 1 éve, tudtára adtam hogy bejön nekem illetve céloztam rá én is hogy vonzódom felé, de akkor meg közölte hogy csak barátok vagyunk! Szóval nem értem őt, lehet hogy játszik csak, vagy tényleg viccel. Mintha hullámozna érzelmileg. Ezért nem merek azonnal reagálni, nehogy megint azt mondja hogy félreértettem őt. Amúgy 30 évesek vagyunk, nem tinik!
2023. jan. 15. 10:55
 4/10 anonim ***** válasza:

"akkor meg közölte hogy csak barátok vagyunk"

Miért nem hitted el neki, hogy úgy gondolja?

2023. jan. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4#

Igen, igazad van, akkor többet nem megyek bele a vicces játékaiba!

2023. jan. 15. 11:39
 6/10 Alessandro10 ***** válasza:
100%

Lehet eleinte csak barátként nézett Rád,majd idő közben megváltoztak az érzései. Nem tudni. Kérdezd meg tőle. Barátként is szerethet és nem akar elveszíteni.

Nekem is volt ilyen kapcsolatom. Nem szerelmes, de minden nap keres, ír, hív.

Az lenne a legjobb, ha őszintén megbeszélnétek. Semmit nem veszíthetsz. Ő sem.

2023. jan. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kérdezz rá őszintén ha legközelebb ezzel "viccel". Ha azt mondja erre hogy nem akar semmit, akkor pedig kérd meg hogy ezzel ne vicceljen mert neked ez olyan mintha az érzelmeiddel akarna játszani.
2023. jan. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Hány éves vagy!?
2023. jan. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
30 évesek vagyunk!
2023. jan. 15. 12:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha 30 éves a nő akkor pánikol már hogy nem fog elkelni.
2023. jan. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!