Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöttetek össze a pároddal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöttetek össze a pároddal?

Figyelt kérdés
Az 1-es pont alatt ilyenekre gondolok, hogy mondjuk véletlenül megláttad buszon, vagy utcán és összejöttetek, vagy előtte interneten chateltetek és aztán egyszer csak személyes találkozó lett belőle. A 3-as pontban azért a megkülönböztetés, mert a "bemutatás" alatt arra gondolok, amikor "csak" megismerkedés céljából történt a bemutatás de később mégis egymásba zúgtatok, az "összehozás" pedig direkt arra irányult, hogy eleve párkapcsolat céljából jöjjetek össze.
2023. jan. 15. 11:05
A kérdező szavazást indított:
Magatoktól, különösebb személyes ismeretség nélkül
Ismertétek egymást/valamelyikőtök ismerte a másikat és ebből később kapcsolat lett
Bemutattak benneteket/valaki összehozott benneteket
32 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Mi tinderen ismertük meg egymást, három hétig covidos voltam, ezalatt nem találkoztunk, de mindennap videochateltunk. Utána elkezdtünk randizni, majd osszejottunk.
2023. jan. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Is is. Volt ilyen is olyan is. Kivéve a bemutatás.
2023. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Benzinkùton, éppen tankoltunk mind a ketten. Mikor sétáltam vissza a kocsimhoz leszòlìtott.
2023. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

3.

Hogyan? Megtankolhatom a p-dat?

2023. jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%

-Egyik: a bnoimmel beszélt mindegyik csak körbenyalta. Ak én nem.

-Masik(ilyen 3 is volt vagy 4)strandon egyutt kezdtunk játszani labdázni

-Következő illumináltan stoppoltam es nem vitt haza hanem haverokhoz tópartozni

-Több van akikkel huszonévesen találkoztam csak ujra de gyerekkori pettinges kis tinitársaim voltak nagyobbkémt jottunk össze


Netrol voltak csak a leggusztustalanabb kapcsolataim amiben hazudtak átvertek kihasználtak

Akikkel az életben jöttem össze mind igazi csodaszép szerelem volt.

2023. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Jav Mindegyik csaj körbenyalta csak én nem
2023. jan. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el, hogy egy normális választ adtam erre bele kell kötni.

Hidd el még mindig romantikusabb mint részege a buliban felszedni.

2023. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Közös baráti társaságban, tehát a 3.-at jelöltem be, mert végül is bemutatott egy közös barátunk egymásnak, de nem összehozás céljából. Amúgy is két évig még csak haverok/barátok voltunk és azután jöttünk össze.
2023. jan. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!