Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolok állandóan rá ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok állandóan rá , ha már rég vége van ?

Figyelt kérdés

Volt egy négy éves kapcsolatom , még 6 éve....volt abba minden, óriási szerelem volt,nagyon jó volt a szex, de mégis elváltak útjaink, ennek fő oka a megcsalás és az alkohol volt.

Nem váltunk el szépen, mondhatni katasztrófa volt az egész és sokáig nem fogadta el a döntésemet. (Egy évig ment a hercehurca)


Azóta én már négy éve az új párommal élek együtt, lassan rajta vagyunk a babaprojekten, neki meg családja lett, el is költözött a megyéből.


Az évek alatt egyszer jött szembe az utcán velem a városba babakocsival..., nem beszéltünk de majdnem kiugrott a szívem....nem tudom miért.

Aztán a múlt héten egyik délután bejelölt az összes online platformon, nyilván néztem, hogy most mit akar, évek óta nem beszéltünk es csúnya volt a vége.


De ...nem tudom egyszerűen kiverni a fejemből. Nem igazoltam vissza sehol sem és nem vettem fel vele a kapcsolatot, nem is akarom, de egyszerűen megőrülök...és nem tudom miért idegesítem magam emiatt és miért jut egyáltalán eszembe .

De ott tartunk, hogy már reggel eszembe jut és vele is álmodtam múlt éjjel.


Miért van ez?? Szerintem nem maradtak elvarratlan szálak sem...hisz anno lezártuk..nem szépen de lezártuk.

Volt valaki már hasonló helyzetben?


2023. jan. 15. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Illuziokat kergetsz. Ő nem is az akinek hiszed. A párod mellett majd rájössz milyen egy családosat elviselni:D
2023. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Azzal, hogy bejelölt feltörtek a régi dolgok, emlékek. Felbolygatta benned a szálakat. Jól tetted, hogy nem jelöltél vissza. Ne is gondold meg magad. Nehogy elinduljon egy beszélgetés és bonyodalmakat szüljön..

Az lenne a legjobb letiltanád, hogy ne kelljen szembesülni, hogy él, ne lásd miket posztol stb

Azért, hogy agyi szinten még véletlenül se foglalatoskodj ezzel.

Az álmokat nem te szabályozod. Amikről álmodsz, azzal foglalatoskodsz nappal meg a tudatalati emlékek, érzések összemosódnak.

2023. jan. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

#2

És igen #1 jól mondja.

"Illuziokat kergetsz. Ő nem is az akinek hiszed. "

Ő már nem az az ember, akivel voltál.

Csak a fejedbe létező képet hiszed úgy, hogy ő még mindig ugyanaz.

Eltelt sok év. Írtad, hogy megcsalás, alkohol probléma stb volt.

Tudatosítsd magadba ezt. Ne romantizáld a szenvedést kérlek.

2023. jan. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Miért van ez?? Szerintem nem maradtak elvarratlan szálak sem...hisz anno lezártuk..nem szépen de lezártuk."


Egyik ok azért mert nem szépen zártátok le, masik ok lehet, hogy épp ezért nem vagy túl rajta. Harmadik ok pedig valószínűleg az, hogy bár párod van és babaprojekt áll fenn te nem vagy kész rá, hiányzik valami a kapcsolatból-akár szerelem a részedről is.


Mindenféleképpen az lenne a legjobb, ha kutakodnál az elmedben, hogy rajojj mik lehetnek, hogy ide jutottál.

Viszont az fix, hogy a ex nem fogja helyrehozni azt ami nem jó, úgyhogy semmiféleképpen ne engedj neki, mert ő csak egy tünet úgymond és természetesen azért mert főleg családja van - az exed amúgy azért jelölt be, mert neki sem oké a kapcsolata = beszélgetni, nyafogni szeretne neked, majd szexelne veled, semmi más.

A drága mostani párját képes lenne veled megcsalni (ki tudja más nőkkel nem-e csalta már meg!), hiszen téged is megcsalt... Azon kívül iszik, undorító görény, fúj!

Ezt tartsd szem előtt és a pároddal beszélgess el, hogy mi a baj, de az exet hagyd ki a játékból, mert pofára fogsz esni és még házasságrontó is leszel!

Remélem nem akarsz oda jutni és lelkiismeretes ember vagy...

2023. jan. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

"De ott tartunk, hogy már reggel eszembe jut és vele is álmodtam múlt éjjel."

Akármilyen nosztalgikus szép emlék jut eszedbe, akkor gondolj a problémákra, megcsalásra ami volt. Így nem a jó dolgokkal azonosítod. Aztán engedd el. Tudatosítsd, hogy elmúlt már. Ő az az ember, aki megcsalt, ne idealizáld.

2023. jan. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem csak annyi, hogy jobb volt vele a szex. Nem hiába emelted ki. Ösztönlények vagytok, mindent képesek vagytok eltűrni, csak a szex legyen jó. Gondolom a jelenlegi párod közelébe sem ér ebben a tekintetben.
2023. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

És hamarosan jön a baba...😂😂😂😂

Nem érzed szánalmasnak kicsit a helyzetet, khmm...magadat?

2023. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi, parobalom ezt tudasítani magamban és a rosszra gondolni. A világért nem találkoznék vele egyébként.


Utolsó , nem, nem érzem szánalmasnak magamat és nem is vagyok , mert nem én akarom vele felvenni a kapcsolatot és nem én kerestem meg és még nem is vagyok terhes csak beszéltük róla hogy akarunk és párszor próbálkozunk . Nem is fogom keresni, eszemben sem volt. Az egy dolog hogy azt hittem lezártam és nem is gondoltam rá sokáig csak most ezzel a húzásával jöttek elő ezek az érzések amik amúgy nem tudom mik mert olyan huzasai voltak ami megbocsáthatatlan. A jelenlegi páromat szeretem , vele is jó a szex és teljesen más mint az előző volt , csak ő volt tényleg az első mindenben is és nagy szerelem volt.

2023. jan. 15. 16:33
 9/12 A kérdező kommentje:
Próbálom*
2023. jan. 15. 16:33
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor négyes te egy világi paraszt vagy :D és valószínűleg magadból is indulsz ki.
2023. jan. 15. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!