Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolok állandóan rá ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok állandóan rá , ha már rég vége van ?

Figyelt kérdés

Volt egy négy éves kapcsolatom , még 6 éve....volt abba minden, óriási szerelem volt,nagyon jó volt a szex, de mégis elváltak útjaink, ennek fő oka a megcsalás és az alkohol volt.

Nem váltunk el szépen, mondhatni katasztrófa volt az egész és sokáig nem fogadta el a döntésemet. (Egy évig ment a hercehurca)


Azóta én már négy éve az új párommal élek együtt, lassan rajta vagyunk a babaprojekten, neki meg családja lett, el is költözött a megyéből.


Az évek alatt egyszer jött szembe az utcán velem a városba babakocsival..., nem beszéltünk de majdnem kiugrott a szívem....nem tudom miért.

Aztán a múlt héten egyik délután bejelölt az összes online platformon, nyilván néztem, hogy most mit akar, évek óta nem beszéltünk es csúnya volt a vége.


De ...nem tudom egyszerűen kiverni a fejemből. Nem igazoltam vissza sehol sem és nem vettem fel vele a kapcsolatot, nem is akarom, de egyszerűen megőrülök...és nem tudom miért idegesítem magam emiatt és miért jut egyáltalán eszembe .

De ott tartunk, hogy már reggel eszembe jut és vele is álmodtam múlt éjjel.


Miért van ez?? Szerintem nem maradtak elvarratlan szálak sem...hisz anno lezártuk..nem szépen de lezártuk.

Volt valaki már hasonló helyzetben?


2023. jan. 15. 14:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ja, persze.


Tegyük fel paraszt vagyok, de legalább nem vagyok szánalmas se ribizli :D


Drágaságom azt azért eléggé gáz, hogy parasztkent tisztában vagyok azzal a ténnyel, hogy ha másra gondolsz, más után sovarogsz ott gondok vannak még te "diplomás" úriholgy létedre itt vársz véleményt miért agyalsz az exeden miközben egyértelmű a válasz.

Úgyhogy mindegy, hogy alpári paraszt vagyok nem én vagyok a helyedben, nem én írtam ki kérdést és nem én sopánkodok, vagy tanácstalanul állok a helyzethez. :)

Engem becsmérelsz, meg feltételezésekbe bocsájtkozol, mert a lényegre tappintottam, az igazságot írtam, mármint, hogy vagy igazán szerelmes a párodba és arra hajlik a mérleg, hogy "házasságrombolo szerető" lesz a szereped.

Mert a józan ész azt diktálja, hogy amint bejelolt te azonnal letiltottad volna.

Az álmok pedig azt sugallják, hogy nincs minden rendben és ezen egyébként lehet segíteni :

1)Szakitasz a pároddal.

2)Próbálsz kommunikálni a partnereddel és helyrehozni, amit lehet, logikusan ha nem változik semmi, akkor a szakítás a helyes opció szintén.

3)Maradsz vele, de dugatod magad az exxel.


Rajtad múlik, én a helyedben nem sértődnék meg, hanem örülnék, hogy tanácsot kapok...

Ez a viselkedés is téged minősít milyen ember vagy. Csak szólok. :D

2023. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Olvasd el micsoda válaszok születtek, azért mert másra vágyik, aztán írd, hogy: "magamból indulok ki".

Ha csak ennyire telik egyébként visszavágni, akkor gyakorolj még, mert érvénytelen, nem indulhat ki magából az ember ha nem te a cipődben jár azért is és eléggé gyenge támadás, mert más ugyanúgy gondolja a linkelt esetben szintén, mint én a te esetedben. :)

2023. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!