Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gáz ez ismerkedő dumának?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz ez ismerkedő dumának? Nem érzi, hogy ennél önzőbb szöveg nem is létezik?

Figyelt kérdés
Egy társkeresőn, valakinek az adatlapján találtam ezt a mondatot, nyilván igen büszke rá: "Nem azért szeretlek, aki te vagy, hanem azért, aki én vagyok melletted." Hihetetlen számomra, hogy valaki hogy lehet ennyire önimádó és ostoba.
2010. okt. 3. 12:18
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
A nőknek fontos, hogy nőnek is érezzék magukat a partnerük mellett (és ehhez nem elég, hogy ők főznek, mosnak, takarítanak helyettünk). Egyébként ha szeret valakit az illető, akkor miért keres társat?
2010. okt. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem önimádó.. a párját azért szereti,mert mgváltoztatta őt, és ezáltal jobb ember lett.szóval igaziból a párját szereti mert sikerült megváltoztatnia magát. (tegyük fel h egy csaj irta ki. a csaj változott meg és nem a pasi XDD)
2010. okt. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
90%
Ezt mar Jozsef Attila is megirta ugy 80 eve, csak kicsit szebben. Ne haragudj, de ha ennyit sem tudsz eleg ostoba lehetsz. Johet a lepontozas.
2010. okt. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Ez széles körben ismert szólás. Talán nem is volt tisztában azzal mit jelent valójában. Gyakori az ilyen.
2010. okt. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
sztem olvasd el párszor és értelmezd...
2010. okt. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Még nincs kapcsolatban, ezt írta fel a leendőnek, mint elérendő célt. Hogy jussanak el oda, hogy ezt írhassa, mondhassa.
2010. okt. 3. 12:25
 7/41 anonim ***** válasza:
Én egyszer olyat olvastam egy pasi adatlapján, hogy "minden nő k.urva". :D
2010. okt. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

Lehte hogy onzonek tunik ez a megfogalmazas, de ha jobban es oszintebben belegondolsz, ez bizony mindig igy van.


Ha te nem lehetsz valaki mellett onmagad, akkor bizony nem fogod igazan szeretni az illetot. Szerintem meg nagyon fiatal vagy es nem igazan erted meg a kapcsolatok igazi indokait es mozgatorugoit.

2010. okt. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
József Attila ilyet írt? Már ne haragudj, de idézd légyszíves, mert el nem hiszem. Ez a szöveg arról szól, hogy azért fogja szeretni a leendő párját, ha az képes lesz őt egy olyan irányba megváltoztatni, amitől ő elégedett lesz magával. Ezen nincsen mit értelmezni, ez pofonegyszerű. Tehát a másikban is csak saját magát képes szeretni, de azt is csak akkor, ha a másik ezt egyáltalán képes lesz elérni. Agyrém.
2010. okt. 3. 12:29
 10/41 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, te síkhülye vagy....hány éves vagy, 13?...felnőtt, normális gondolkodású ember ilyet nem ír, mint te....pfff....lepontozhatsz..
2010. okt. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!