Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy bejön az orvosom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy bejön az orvosom?

Figyelt kérdés

Nem az esetem, de megkedveltem. Majd csaknem egy korosztály vagyunk. Ha véletlen négyszemközt vagyunk kicsit közvetlenebb, de ugyan akkor tisztelet tudó. Nem tudom mire vélni ezt. Mindig örülök ha találkozunk.

Nem tudom, hogy viszonyul hozzám, de ott van az etika is. Plusz nem tudom van e barátnője, élettársa akár.

Hogy tudom ki deríteni milyen ő milyen véleménnyel van rólam?


2023. jan. 17. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha szeretne tőled valamit, szólni fog. Szerintem jobb, ha tovább lépsz.
2023. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg csak beleabrandozol valamit, mert kedves. Lehet, hogy o csak egy kedves orvos, nem kell tobbet belelatni. Nem.baj, ha tetszik, de ne kepzelegj olyat, ami nincs. Ha valoban tetszenel neki, akkor lepne es ajanlana maga helyett egy masik szakembert.
2023. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
A magánorvosok szeretnek hízelegni, egyhén flörtölni a női páciensekkel. Már én is tapasztaltam. Szerintem csak azért, hogy több pénzt kifizessünk.
2023. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Háziorvosomról van szó. Nem magán doki.
2023. jan. 17. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:
2023. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!