Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelent valamit ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit ha egy nő megkérdezi tőlem hogy: Elvigyelek kocsival?

Figyelt kérdés
Egy darabig elvisz majd utána ki rak mert más neki az útvonala. Jelent valamit vagy semmit sem? Észrevettem hogy sokat mosolyog rám, néha rám pillant. Bár ezeket lehet csak bemesélem magamnak. Úgy tudom van neki barátja jó pár éve .

2023. jan. 18. 10:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Kollegak vagytok gondolom. Akikkel joban vagyok, szivesen elvinnem oket, hatso szandek nelkul. Paromat is haza szokta hozni a 40-es leszbikus kolleganoje, mert errefele lakik, erosen ketlem, hogy akarna tole barmit.
2023. jan. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudom, én pasinak soha nem ajánlom fel hogy taxiztatom. Még akkor sem ha egyezik az útirány. Nekem ez olyan nőietlen. Bár lehet régimódi vagyok.
2023. jan. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk kollégák. Egyébként meg mi az h nőietlen? Nem értem
2023. jan. 18. 10:55
 4/16 harebell ***** válasza:
78%
Ha vannak más jelek is (a mosolygást nem veszem annak, az meg, hogy "néha rád pillant" kb semmi), akkor jelentHET valamit. Önmagában ez csak egy kedves gesztus. Sokan felajánlják, hogy elviszik egy darabon a másikat mindenféle hátsó szándék nélkül. Ennyi alapján én nem látnék bele többet, és próbálkozni se jó ötlet, ha van párja.
2023. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hm
2023. jan. 18. 11:50
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Igen, hogy el akar vinni kocsival. Ezt jelenti.
2023. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%
Ha egyedulallo es nem kollega, akkor lehet hogy bejossz nemi
2023. jan. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

"Úgy tudom van neki barátja jó pár éve ."


De nem biztos, hogy van jövője annak a kapcsolatnak. Így elkezdett nézelődni a húspiacon.

2023. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
Igen, azt jelenti ő a domina.
2023. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Semmi jelentőset nem kell ebbe sem belegondolni.
2023. jan. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!