Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért reagál így ha szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagál így ha szerinte alaptalan? És nincs benne semmi.

Figyelt kérdés
Barátnőm egy fiúval beszélgetett aki küldött videót ahogy sétál. Csak a lábai látszottak. Azt írta neki a Barátnőm tetszik a stílusod. Kicsit rosszul esett. Azt mondta nincs benne semmi és nem érti mi az amin megsertodtem. Így a szeme láttára én is írtam pár nőnek h tetszik a stílusod. Ami szintén neki is rosszul eset. Egész este nem aludt és reggel azt kérdezte hogy hányan írtak vissza stb... Nem értem ha szerinte nincs benne semmi akkor ő miért reagál így.

2023. jan. 19. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Van az a mondás hogy amit szabad jupiternek, nem szabad a kisökörnek... Általában így szokott kezdődni, később pedig jön a megcsalás.
2023. jan. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Ha beugrik a kútba te is beugrasz, vagy mi?

Ennek a játszmáknak nincs értelme.

2023. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Óvoda...
2023. jan. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
3. Nekem is ez ugrott be elsőnek :DD
2023. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Azért reagált így, mert bár nem csalt meg, de ezekkel az akciókkal keresi rá az alkalmat. És miután te tükröt tartottál neki ezzel, rájött, hogy milyen sz...r, ha a másik meg akarja csalni.

Én szakítanék vele.

2023. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
+1 szavazat az óvodára.
2023. jan. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:

"Nem értem ha szerinte nincs benne semmi akkor ő miért reagál így."

Persze, hogy ne érted. Te pasiból vagy, férfiésszel, logikai úton gondolkozol, és úgy is érvelsz. A nők az érzéseik, megérzéseik mentén élnek és ítélnek. (Valljuk be, nem is rosszul.) Minél előbb megtanulod (és elfogadod a nemek közötti ilyetén különbség(-ek)et, annál jobban fogsz boldogulni az életben.

2023. jan. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!