Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A legjobb barátja szerint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátja szerint a barátom megcsal. Nem tudom, rákérdezzek-e, vagy hagyjam az egészet, hátha alaptalan?

Figyelt kérdés
Áltassam magam? Attól tartok, ha rákérdeznék és mégsem igaz, az még nagyobb gáz lenne. Nem tudok dönteni. Én nem gyanakszom, de aztán ki tudja.

2013. okt. 15. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
és szerinted ha rékérdezel, akkor kerek perec azt hiszed elmondja neked ha igaz lenne????
2013. okt. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem lehet tudni lehet hazudik lehet nem derítsd ki :)
2013. okt. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy megkérdezed még nem kellene összedőlnie a világnak. Sőt ezzel az iránta érzet érzelmedet erősíted, hogy fontos neked!


Ha meg ezért ki fog akadni, hogy rákérdeztél, na akkor már van valami!

2013. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne kerdez meg.ugyis hazudik. Inkabb nyomozz. Kovesd.nezd meg a telojat.ha nem latja
2013. okt. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 de ismeros vagy te nekem, nem veleten mahagoni voros a hajad?


kovetes, telo megnezes amugy nem nagy ugy

2013. okt. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg azt csináld, hogy mond meg a barátodnak, hogy a legjobb barátja azt terjeszti róla hogy megcsal téged.


Tehát úgy vesd fel neki a problémát, hogy ne kérdésnek tűnjön.


Itt amúgy az ő kapcsolatukkal is baj van. Ha kavar a haver akkor azért, ha meg elárulja a legjobb barátját akkor meg azért.

2013. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!