Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyon gazdag pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon gazdag pasik a párkapcsolatukban egyáltalán nem igénylik, hogy a nő okos legyen? Ez csak a csóróknak fontos?

Figyelt kérdés
2023. jan. 20. 00:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Épp hogy a csóróknak nem fontos általában, hiszen ők maguk sem túl okosak. Illetve van pár újgazdag palimadár, akik csak kirakatbarátnőt akarnak. :)

De alapvetően fontos általában, az már változó, hogy valaki egy normál intelligenciát vár csak el a másiktól, vagy több doktorit.

2023. jan. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen nagyon gazdag pasikra gondolsz. Ha az újgazdag, kopasz bmw-s vállalkozó típusra, akkor nekik nem feltétlen számít az ész. Én egy nagy pénzügyi cégnél dolgozom, itt a felsővezetőknek teljesen átlagos külsejű, korban hozzájuk illő feleségeik vannak. Akik értelmiségiek, azok nem fognak 20 éves cicababákkal nyomulni.
2023. jan. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
A csóróknak nagyon hátrányos egy okos nő, vagyis az okos nőnek nagyon hátrányos hogy a csórónak hátrányosak.
2023. jan. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%
Ismerősi körben 3 olyan válás volt, ahol diplomás férfi - diplomás nő házasság ért véget. A pasik utána nem diplomás nőkkel jöttek össze. Bevallottan tudatosan. Megmondták nem kell okos(kodó) nő. Főleg, hogy a legtöbb ilyen munkamániás, pénzéhes, követelőző, és femináci.
2023. jan. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Észrevételeim szerint egyik kategóriának sem fontos hogy a nő okos és önálló legyen. Sőt inkább hátrány. Ahogy négyes írja, azok feministák, önállók, függetlenek és valamit virítani kell előttük, mert nem ülnek a szék mellé a semmitől.
2023. jan. 20. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Van egy párkapcsolati könyv: Megérdemellek, akár tetszik, akár nem!

Ebben van egy táblázat, kinek mi a fontos a másikban.:)

Az okos annak fontos, aki bizonytalan a saját okosságában. Ez sokkal gyakoribb a legokosabb emberek között. Én is voltam így, de kinőttem.:) Most már nem kell, hogy a partnerem olyan okos legyen, mint én, mert okosnak itt vagyok én!:)

2023. jan. 20. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
4 Igen. Már a diplomás férfiaknak is hátrány. Hiába na, a férfi ösztönlény, dominancia mindenek felett. A nők meg tanulhatnak is, meg nem is. Elvileg tanulhatnak, de akkor jó eséllyel megszívják mert a férfiak legnagyobb része örökre az ellenségükké válik.
2023. jan. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert a diplomátlan nő elég ha szépen bekussol, de a diplomásnál az se elég, ha meg se szólal csak bólogat akkor is diplomás marad. A diploma ténye ott van, viselkedhet ő már akkor bárhogy. Egy nézését okoskodónak tekintik a frusztráltak, akik osztódással szaporodnak és egymást hergelik.

Érdekes hogy a nők autóvezetését annyire nem kezdték ki, valószínű kell a sofőr a buli után.

2023. jan. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs osszefugges szerintem.
2023. jan. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a férfi igazán gazdag nem pedig ez a tipikus újgazdag fazon akkor fontos,hogy a nő ne így nézzen ki,mint egy barbibaba és ne legyen buta,mert, ha elviszi a barátaival vacsorázni akkor nem előnyös ,hogy a csaja buta és 2 értelmes mondatot nem tud összerakni.
2023. jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!